Moja 633 w Koszalinie!

Ja w Tarnowie z niepelna znizka zaplacilem 860zl za dwa auta moje 6 i 320i mamy, newet nie pamietam ktore za ile, Firma CIGNA, ten raj ubezpieczen sie teraz bardzo szybko skonczy :frowning: w Wiadomosciach wyliczyli ze srednio w uni europejskiej placi sie 3 krotnie wiecej juz liczac w stosunku do srednich zarobkow, jak mialem zarejestrowane 635 w Niemczech to mialem maksymalna znizke jaka moglem miec w swoim wieku + dodatkowa znizka za samochod klasyczny razem wychodzilo okolo 700 EUR rocznie + do tego 400 EUR podatku drogowego, podatek drogowy w przyszlym roku rosnie, za 635 z katalizatorem bedzie 560 EUR rocznie, bez kata ponad 700. Jak przerejestrowalem 628CSi do Tarnowa i poszedlem zaplacic ubezpieczenie to mialem uczucie jak to oni by mi placili, ale naprawde sadze , ze te ceny niestety minimum 3 krotnie wzrosna i to bardzo niedlugo . :smiling_imp:

Chcieliśmy UE, więc ją mamy.