Wiesz Mareczku, wybierali z tego co było ![]()
Ja się osobiście również dziwię, ale myślę, że jeśli je na prawdę pokochają to w końcu powoli, powoli doprowadzą je do ładu - chyba, że to słomiany zapał…
Wtedy małych rekinów będzie już tylko ubywać ![]()
racja, ale miło by mięć 2 rekiny. Jeden spokojny ułożony, a drugi podrasowany do 300KM:) ehh jak ja bym tak chciał:)
Pomarzyć dobra rzecz, mam dwa auta na utrzymaniu i wiem ile to kosztuje. Można mieć i cztery, niby wszystkimi naraz się nie da jeździć, ale wystarczy przeliczyć samo OC i przeglądy, a sumka będzie niemała.
Ciii, bo ktoś usłyszy ![]()
Ano wychodzi spora i jeszcze ta strefa ubezpieczeniowa najdroższa:(!!!
Dobra dobra - Adaś dobrze sobie wykombinował i ma auta zarejestrowane w Świeciu
Kombinowac trza umieć
Hej, Wujku, ale u Was też jest dość niska stawka przecież ![]()
W stolicy za szuche bez zniżek, w PZU wychodzi chyba coś koło 2300 czy 2400 zł…
A u Was ![]()
A ja Kuba właśnie wczoraj swoją ubezpieczyłem, no i mi się budżet na grudzień rozpindrzył:) Tragedia z tą 5 strefą warszawską!!!
ja w lutym za swoją zapłaciłem w Pi Zet jU 525zł (z 60% zniżką + 5% jednorazowa wpłata :lol:)
no to w Wawie byś zapłacił 2 x tyle:(
hehe mnie tam do Wawy nie spieszno ![]()
a i wcale się nie dziwię:) tym bardziej, że Koszali to ładne miasto i nad morze można rowerem jechać:)
jak tu ukryć wq…wienie ![]()
trza roztrzelać tych z Pi Zet Ju w piii…uuuu ![]()
albo rejestrować auta na znajomego np. tego co na rowerze nad morze podjerzdża
- a i może jeszcze taniej by było jakby ktoś odrazu sześć 6 rejestrował na siebie ![]()
No więc przyszły lampy do Dawida od Tomka Bilskiego.
Lampy są w stanie bardzo dobrym tylko do wyczyszczenia. ![]()
czyli kłamał mowiąc “nowe”… nie ładnie z jego strony
Jak kupiłem nowe lusterka od kogoś to rozpakowałem i są nowe - nie używane ![]()
wiesz jak to czasem jest Kuba ktos sprzedaje samochod i mowi ci przez telefon ze wyglada jak nowy super stan jedziesz go obejzec i nagle sie okazuje ze to skladak ze bierze olej ale to nic ten model tak
ma i trzeba polakierowc zderzak itd wiec trzeba zawsze luknac co sie kupuje o ile jest mozliwosc ![]()
Eee… za tę cenę nie będę wybrzydzał.
zgadzam się Tommy, ale chodzi o przekaz info ![]()
Pewnie, że tak. Za siódemę w PZU z 65% zniżką 550zł, a za szóchę w WARCIE z 60% znizką 460zł ![]()
Zapytacie dlaczego każde auto w innym towarzystwie ubezpieczeniowym. Dlatego, że jak byłoby jakieś cóś (odpukać w niemalowane), to nie stracę znizki na dwa auta, tylko na jedno.