Udało się wczoraj założyć - myślę, że Wam sie spodoba… ![]()
kurcze długo próbowałem, ale nie umiem ich włożyć… przesłałem je do części emilem - przesyłam również do Łyżwy z prośbą o wsadzenie
pozdro ![]()
Udało się wczoraj założyć - myślę, że Wam sie spodoba… ![]()
kurcze długo próbowałem, ale nie umiem ich włożyć… przesłałem je do części emilem - przesyłam również do Łyżwy z prośbą o wsadzenie
pozdro ![]()
No Kuba to nie to samo auto
Bardzo mie się podobają.
bardzo się cieszę, że sie podoba ![]()
jak opuszczę je trochę o jakieś dwa centymetry to będzie jeszcze piekniej ![]()
Kuba, jak dla mnie rewelacja:) i teraz wogóle się nie dziwię, że tyle o nich trąbiłeś na forum:) Są prze…iste!!! Wzór dla innych.
![]()
kolka kozak
i 17 to jest najbardziej optymalny rozmiar wg mnie ![]()
17’ bardzo ładnie wyglądają na e24 (a już ALPINKI to normalnie orgazm) a na polskie drogi optymalne sa 16’.
Uważam że szerokość opony 265 jest grubo przesadzona - auto będzie ci tańczyć na koleinach - wiem z autopsji - z przódu 235, z tyłu 255.
Teraz założyłem 14’ i auto zaczęło jakoś szybciej jechać i komfort jakby lepszy. O wyglądzie nic nie powiem. ![]()
dopóki mnie golfy na drodze nie wyprzedzają to niema tragedii
Z rozmiaru nie zrezygnuje, ale to prawda, że komfort się pogarsza, tylko, że coś za coś
Dla tego wyglądu mogę z wielu innych rzeczy zrezygnować - również z zawodów driftingowych ![]()
KLASA ![]()
Rozumiem że każda śruba z patentem
i zaspawane dekielki ![]()
i bardzo dobrze bo nie ma nic ladniejszego jak szeroki laczek na duzej feldze ![]()
no właśnie - to ważny aspekt posiadania pięknych felg - do moich 17’ już się dobierali (zniknęło jedno zabezpieczenie z koła - prawdopodobnie złodziej wykręcił żeby dorobić klucz do 3 pozostałych i czeka aż znów pojawię się z e24 na 17’ i postawię na noc pod domem - a nie sądzę żeby samo się wykręciło bo osobiście dokręcałem).
Ale ja już będę sobie jeździł na codzień na 14’ a 17’ zakładam tylko na zloty i spotkania. Więc CH.. W D.. POTENCJALNYM amatorom cudzej własności - potocznie zwanych złodziejami ![]()
chyba swoje pospinam łańcuchami… ![]()
Kuba coś wymyśl bo stracić te koła można bardzo szybko. Jest metoda oznakowania DNA byłaby skuteczna. ![]()
takie same przymierzałem ale się wstrzymałem.
a czemu się wstrzymałeś
A gdzie były do wzięcia ![]()
nie strasz mnie bo się będę bał jeździć…
Nigdy nie zostawiam auta bez dozoru, parkuje na strzeżonym, a na zimę chowam
Kurcze, jak ktoś się uprze to i tak mnie wysadzi i tak - ale czy warto dla kół, które kosztują pare groszy
Jestem optymistą, auto jest nietypowe, koła też, w Wawie jeździ mało tych kół w brew pozorom… ![]()
A jakie śruby zabezpieczające polecacie
bo jakoś nie mam jeszcze ![]()
Polecam OZ-RACING. Można je nabyć w Poznaniu firma PRINCE.
Co tu wiele mówić
Kóła marzenie !! Gratulacje wyboru to są chyba najładniejsze koła do e24
sam bym sobie takie założył tylko z cieńszymi oponkami
ale narazie muszą mi wystarczyć 16 ![]()
Naprawde coś tylko broń ich ! ![]()
Sa sliczne…
gratuluje udanych poszukiwan!
Cieszę się bardzo, że Wam się podobają… ![]()
Mam tylko problem, bardzo pilnie poszukuję dystansów (1 - 1,5 cm) na tył bo jednak felga 9,5 o wumiarze 265/40/17 jest za duża…
Obciera mi guma o amorek…
Oczywiście jest ogłoszenie w dziale z ogłoszeniami, ale tu robię to informacyjnie żeby się na przyszłość nic nie okazało ![]()