niesmialo sie rozgladam

Sześć panowie,

Niestety w ubiegłym roku wyzbyłem się swojej 6, sytuacja ta pozostawila zlamane serce…
I tak sezon sie zbliza, a jezdzic nie ma czym. Gdyby ktos wiedzial o fajnej 6 do wziecia, to dajcie znac. :u:

Moje wymagania to:
CS1, sportsitze, chetnie sprawna klima, raczej manual. Co do stanu interesuje mnie auto gotowe, nie do roboty. Budzet zalezny od stanu samochodu 30-50.

pozdrawiam,

do krakowa masz nie daleko :slightly_smiling_face:

chociaż nie wiem, czy jeszcze jest do sprzedania :v;

i już w tym roku “była na spacerze”, jak to napisano na forumie :smiling_imp:

e24_1.jpg

e24_1.jpg

e24_1.jpg

pamietam to autko Macias, Ty je remontowales, prawda?

ale to jest CS2 i nie ma sportów, o ile dobrze pamietam..

sporty ma, nie ma manuala :grin:

e24_12.jpg

e24_12.jpg

e24_12.jpg

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=191073750521

:v;

up up up

ps. moze ktos chce sobie odmienic na porsche 944S2 :slightly_smiling_face:

No chyba nikt z posiadaczy ogarniętego E-24 nie podejmie tego kroku. :laughing:

up up up

ps. 944s2 sprzedane :slightly_smiling_face:

I tak w koło Macieju :slightly_smiling_face:

prawda Paweł! :slightly_smiling_face:

PS. doszly mnie info, ze facet ktoremu sprzedalem swoja (nasza :wink: slicznotke trzyma ja w hali posrod innych zabytkow i nic nie robi. na wiosne sprobuje odbic moja ukochana!

podbijam

ladne CS1 wciaz poszukiwane!

Słabo śledzisz ogłoszenia, jedno było w Szczecinie (Ogłoszenie wisiało 1 dzień) Rafał stoi już u Ciebie? :sunglasses: :laughing: Czy kto inny wyhaczył i nie chce się przyznać?

nie widzialem tego ogloszenia zdaje sie :frowning:

bum :slightly_smiling_face:

widze posucha jest jak nie wiem…

no faktycznie do 10.000 pln nic nie ma :v;

Macias, czy ja napisalem 10k? napisalem 30-50 w zaleznosci od stanu samochodu.

Na forum jest ogloszone auto jedno, ale ono mi nie lezy ze wzgledu na specyfikacje - co widac juz po zdjeciach.

na otomoto tez nic ciekawego nie ma, no i tyle.

pytam na forum, bo wiele samochodow zmienia wlascicieli bez ogloszen na publicznych portalach.

http://www.dmclassic.com/sprzedam-bmw-535i-e28,119.html

http://www.dmclassic.com/wkrotce-bmw-m3,147.html

http://www.dmclassic.com/wkrotce-bmw-m3-e30,148.html

http://www.dmclassic.com/wkrotce-bmw-635-csi-e24,143.html

Az milo popatrzeć na takie rodzynki.
Juz nie robią takich samochodów…