Niestety w ubiegłym roku wyzbyłem się swojej 6, sytuacja ta pozostawila zlamane serce…
I tak sezon sie zbliza, a jezdzic nie ma czym. Gdyby ktos wiedzial o fajnej 6 do wziecia, to dajcie znac. :u:
Moje wymagania to:
CS1, sportsitze, chetnie sprawna klima, raczej manual. Co do stanu interesuje mnie auto gotowe, nie do roboty. Budzet zalezny od stanu samochodu 30-50.
PS. doszly mnie info, ze facet ktoremu sprzedalem swoja (nasza slicznotke trzyma ja w hali posrod innych zabytkow i nic nie robi. na wiosne sprobuje odbic moja ukochana!
Słabo śledzisz ogłoszenia, jedno było w Szczecinie (Ogłoszenie wisiało 1 dzień) Rafał stoi już u Ciebie? Czy kto inny wyhaczył i nie chce się przyznać?