Aktualnie auto już stoi w ciepłym garażu. Na koniec sezonu ogarnięte zostało całe zawieszenie przednie oraz męczące problemy ze sprzęgłem-wysprzęglik. Doznania z jazdy - bezcenne.Po naprawie pojechałem na badanie techniczne u Koprasa, wypad na miasto, kilka fotek i do garażu.



