Przygotowanie przed wyjazdem do Toronto...

Dokładnie tak samo myślałem - że się chłopaki do Toronto wybierają.

A 220 na 4 – i oczywiście znaki mówiły że można 50 km/h - ale na tych znakach niepisze jakimi samochodami ;););););):wink:

jakby mi odcianało przy 7 to też bym miał na 4 - 220km/h :sunglasses:

wg moich rozważań - twoja osiągnie to samo na piątym biegu :face_with_rolling_eyes:

Ciekawe ile moja poleciałby na 4 biegu (którego oczywiście nie mam :astonished: )

A wg moich rozważań na czwartm biegu to pojechałbym 240 km/h i wcale bym nie miał 7000 obr./min. tylko 6750 obr./min. :sunglasses:

a ile masz przy 220 na czwartym biegu :question:
Mnie się robi przy 185-190 km/h około 5500 obr/min :face_with_rolling_eyes:

Wskazówka wchodzi na czerwone pole…czyli około 6000 obr.min

fajnie :wink: Ja pojutrze zmieniam świece, filtry, założę pożyczoną pompkę paliwa od Adasia i będę testował - może się coś polepszy :sunglasses:

Fakt po co Adasiowi pompa paliwa… :wink:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

:laughing: Ciekawe podejście, jak mu wykręcałem to nie wpadłem na to :laughing:

Dobre, rozbawiłeś mnie do łez :laughing:
ja jeżdżę na Vi-POWER i nie potrzeba pompki :sunglasses:

heh żeby u nas we wsi SHELL wybudował swoją stacje. A tak najbliższy jest w Kołobrzegu :frowning:

No i kicha, odebrałem wczoraj szóstkę i dzisiaj oddałem z powrotem, bo ze skrzyni biegów cieknie olej w czasie pracy silnika :cry: , więc wydech dopiero w przyszłym tygodniu, a i nie wiem czy do Toronto bedę mał czym jechać :smiling_imp:

nie poddawaj się - zawsze pozostaje NADZIEJA :grinning:

…albo siódemka :grinning:

Holera, wymieniany był uszczelniacz w skrzyni, bo był nie wyraźny i porżneło go, dzisiaj jadę o 12 odebrać szósteczkę… Siódemką w zastepstwie nie przyjechałbym, bo małżonka wyjechała z Dziećmi na wczasy :sunglasses:
OLEJ W AUTOMATYCZNEJ SKRZYNI BIEGÓW SPRAWDZA SIĘ NA PRACUJĄCYM MOTORZE, PRAWDA :question:

PRAWDA - i to trza przejechać się troszku żeby automat przerzucił wszystkie biegi - i wtedy sprawdzamy :sunglasses:

Dziekuję :exclamation: Mareczku… Utwierdziłeś mnie w mojej wiedzy :grinning: