nie ma sprawy Adasiu ![]()
Śmiechy chichy były z mojej pompy i jak wiedzą Ci co byli w Toruniu, że moja pompa umarła. Nie dało mi to spokoju i nie dojeżdżając do domu wiechałem na najezdnicę, żeby sprawdzić czy w ogóle dochodzi do niej prąd, okazało się, ze nie dochodzi, więc sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i nie umarła pompa tylko bezpiecznik ![]()
szykowali, szykowali i uszykowali kilka aut co by się w Toronto spotkać - było jak zwykle pięknie i do bólu, od prawie rana do później nocy ![]()
Prawie rana bo dotarliśmy z przygodami troszkę spóźnieniej ![]()
Rozmawiałem z Mańkiem i Dawidem - jakby to były trzy dni zlotu to drugiego spali byśmy po przysłowiowej ćwiartce ![]()
a mnie do tego zlotu pasuje piosenka z takim refrenem: pierd…e muchy (osy), komary jeb…e … ![]()
Mam nadzieję, że na zlocie przy ognisku nam zaśpiewasz. ![]()
To ja może lepiej to nagram na CD - i puszczę
Od mojego skowytu i fałszowania moglibyście dostać zapalenia ucha ![]()
Może lepiej nie…
wejde jutro do kiosku, a tam hity Mareczka do gazety będą dokładane
normalnie gwiazdor ![]()
chcielibyście - nie ma ![]()
byłeś w kiosku ![]()
Byłem - powiedzieli nie ma .
![]()
no ładnie, już wszyscy wykupili
![]()
mogłem brać autograf jak byłem blisko i na Ty…
tera się będę musiał w kolejce ustawiać i prosić Pana… ![]()
To może ja cos na to poradze, moja panna pracuje w radio, nie będe robił reklamy i nie poodam w jakim, ale myśle że załatwi wam co tylko bedzie potrzeba
Dowiadywałem sie o Al Ko, ale tłumaczono mi że to nie koniecznie dobre rozwiązanie. Co Wy na to? ![]()