Renowacja felg

Nic nie jest wieczne, co nie oznacza, że nalezy pieprzyć robotę…

Jak sobie pomysle że wsadze ze 400zł przy dobrych wiatrach i za rok bedzie to samo to jakoś trace ochote :cry:

z moich doświadczeń wynika po regeneracji max 2 zimy i lakierowanie :laughing:

Słyszałem, że ktoś w Poznaniu czy tez pod Poznaniem dobrze odnawia felgi.
Zna ktoś namiary?

W Poznaniu to np przytaczane juz:
www.motochrom.pl
www.polerka.tk
Ja własnie oddalem swoje gosciowi w Łęczycy k.Puszczykowa (2km od granicy Poznania). Ze wstepnej rozmowy poletka 50zl, lakierowanie 70. Moje z uwagi na skaplikowany ksztalt (BBS) beda mialy polerowane tylko ranty, sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie… Jesli chodzi o namiary do niego moge pozniej podac (zostawilem w pracy wizytowke).

No i mam gotowe, ogolnie jestem zadowolony chociasz musieli mi poczaskac troche te kolpaczki wewnatrz kola :smiling_imp: , w niemczech przez 20 lat nikt tego nie uszkodzil, a u nas kazdy wulkanizator podchodzi do tego z mlotkiem i wali jak popadnie. Jesli ktos chcialby zobaczyc jak wyszlo to tu sa fotki:
http://img59.echo.cx/img59/7885/14po1.jpg
http://img59.echo.cx/img59/9595/21tj.jpg
http://img59.echo.cx/img59/4541/30ge.jpg
http://img59.echo.cx/img59/1834/45rl.jpg
http://img59.echo.cx/img59/1465/54yg.jpg
W rzeczywistosci wygladaja troch lepiej :slightly_smiling_face:

Efekt mi się podoba !!

Wogle ładna 6 - zapodaj kiedyś całą na foto :wink:

Wiem jedno, nigdy nie bede juz stosował preparatów do mycia felg. Szybko je czyszczą ale jeszcze szybciej je niszczą :cry: Ostatnio doczyściłem moje alusy w moim VW po gebelsie co chyba nie musze dodawać że były zajechane. Zropbiłem to woskiem do polerowania samochodu. Efekt boski :wink:

Wynalazlem w Tarnowie goscia ktory mi wypiskuje felgi aluminiowe po 10zl za sztuke, rant wypoleruje a srodek przelece ze trzy razy porzadnym bezbarwnym…

i mam nadzieje , ze nie bede sie mial czego wstydzic na zlocie :grinning:

Mysle że spoko bedzie, troche tarcia jedynie przy polerce Cie czeka. Wpółczuje, bo trzena sie nie mało narobic :face_with_rolling_eyes:

Tak tylko kto jezdzi w zimie na tych samych felgach co w lecie, chyba bym sie zabil na tych 9J…

Wiec letnie trzeba zrobic na bustwo a do zimowych sie mniej przykladac lub wybrac stalowki, lub kupic na zime inne auto niz 6 przy ktorym nic cie nie rusza czy zardzewieje od soli za sezon czy nie :slightly_smiling_face: i tak wlasnie juz napewno zrobie w przyszla zime.

polecam szkiełkowanie, nie piaskowanie :exclamation: :exclamation: , po szkiełkowaniu powierzchnia jest dużo równiejsza, bo jak gościu przeleci to grubym korundem, albo już kilkakrotnie używanym to będziesz miał powierzchnię gładką, :astonished: jak… powierzchnia marsa

Telefonicznie przynajmniej udaje , ze sie zna i zajmuje sie piaskowaniem felg ALUMINIOWYCH chyba zaryzykuje bo rzadko mam w ogole chwile czasu na cokolwiek i jak sie teraz nie wezme to przejezdze w koncu lato na szarych brudnych szorstkich felgach.

mam pytanie ? jaki rozstaw jest w 633 ,a może macie jakieś 17 za rozsądne pieniądze :question: Serdecznie pozdrawiam dawno nie piszący Fiedoski 633

Czeeeeeść kolego, jak się masz :question: Jaka pogoda w Białymstoku :question: Słyszałem, że tam jest już z 5 aut… to prawda :question:

A tak przy okazji może ktoś chce stalowe felgi 15 cali (od e34, ale do 6 pasują idealnie), oddam za darmo bo stoją w garażu i miejsce zajmują. Ja mam drugi komplet.

W Białymstoku są tylko 4 auta ale za to serii najlepszej 6 :wink:

to i tak dobry wynik :sunglasses: to chyba jest trzecie miasto pod względem wielkości ilości :wink:

stolica gora :smiling_imp:

takiś cwaniak ?? to teraz policzmy ile szóstek w danym mieście przypada na jednego mieszkańca danego miasta. :laughing: