Nic nie jest wieczne, co nie oznacza, że nalezy pieprzyć robotę…
Jak sobie pomysle że wsadze ze 400zł przy dobrych wiatrach i za rok bedzie to samo to jakoś trace ochote ![]()
z moich doświadczeń wynika po regeneracji max 2 zimy i lakierowanie ![]()
Słyszałem, że ktoś w Poznaniu czy tez pod Poznaniem dobrze odnawia felgi.
Zna ktoś namiary?
W Poznaniu to np przytaczane juz:
www.motochrom.pl
www.polerka.tk
Ja własnie oddalem swoje gosciowi w Łęczycy k.Puszczykowa (2km od granicy Poznania). Ze wstepnej rozmowy poletka 50zl, lakierowanie 70. Moje z uwagi na skaplikowany ksztalt (BBS) beda mialy polerowane tylko ranty, sam jestem ciekawy co z tego wyjdzie… Jesli chodzi o namiary do niego moge pozniej podac (zostawilem w pracy wizytowke).
No i mam gotowe, ogolnie jestem zadowolony chociasz musieli mi poczaskac troche te kolpaczki wewnatrz kola
, w niemczech przez 20 lat nikt tego nie uszkodzil, a u nas kazdy wulkanizator podchodzi do tego z mlotkiem i wali jak popadnie. Jesli ktos chcialby zobaczyc jak wyszlo to tu sa fotki:
http://img59.echo.cx/img59/7885/14po1.jpg
http://img59.echo.cx/img59/9595/21tj.jpg
http://img59.echo.cx/img59/4541/30ge.jpg
http://img59.echo.cx/img59/1834/45rl.jpg
http://img59.echo.cx/img59/1465/54yg.jpg
W rzeczywistosci wygladaja troch lepiej ![]()
Efekt mi się podoba !!
Wogle ładna 6 - zapodaj kiedyś całą na foto ![]()
Wiem jedno, nigdy nie bede juz stosował preparatów do mycia felg. Szybko je czyszczą ale jeszcze szybciej je niszczą
Ostatnio doczyściłem moje alusy w moim VW po gebelsie co chyba nie musze dodawać że były zajechane. Zropbiłem to woskiem do polerowania samochodu. Efekt boski ![]()
Wynalazlem w Tarnowie goscia ktory mi wypiskuje felgi aluminiowe po 10zl za sztuke, rant wypoleruje a srodek przelece ze trzy razy porzadnym bezbarwnym…
i mam nadzieje , ze nie bede sie mial czego wstydzic na zlocie ![]()
Mysle że spoko bedzie, troche tarcia jedynie przy polerce Cie czeka. Wpółczuje, bo trzena sie nie mało narobic ![]()
Tak tylko kto jezdzi w zimie na tych samych felgach co w lecie, chyba bym sie zabil na tych 9J…
Wiec letnie trzeba zrobic na bustwo a do zimowych sie mniej przykladac lub wybrac stalowki, lub kupic na zime inne auto niz 6 przy ktorym nic cie nie rusza czy zardzewieje od soli za sezon czy nie
i tak wlasnie juz napewno zrobie w przyszla zime.
polecam szkiełkowanie, nie piaskowanie
, po szkiełkowaniu powierzchnia jest dużo równiejsza, bo jak gościu przeleci to grubym korundem, albo już kilkakrotnie używanym to będziesz miał powierzchnię gładką,
jak… powierzchnia marsa
Telefonicznie przynajmniej udaje , ze sie zna i zajmuje sie piaskowaniem felg ALUMINIOWYCH chyba zaryzykuje bo rzadko mam w ogole chwile czasu na cokolwiek i jak sie teraz nie wezme to przejezdze w koncu lato na szarych brudnych szorstkich felgach.
mam pytanie ? jaki rozstaw jest w 633 ,a może macie jakieś 17 za rozsądne pieniądze
Serdecznie pozdrawiam dawno nie piszący Fiedoski 633
Czeeeeeść kolego, jak się masz
Jaka pogoda w Białymstoku
Słyszałem, że tam jest już z 5 aut… to prawda ![]()
A tak przy okazji może ktoś chce stalowe felgi 15 cali (od e34, ale do 6 pasują idealnie), oddam za darmo bo stoją w garażu i miejsce zajmują. Ja mam drugi komplet.
W Białymstoku są tylko 4 auta ale za to serii najlepszej 6 ![]()
to i tak dobry wynik
to chyba jest trzecie miasto pod względem wielkości ilości ![]()
stolica gora ![]()
takiś cwaniak ?? to teraz policzmy ile szóstek w danym mieście przypada na jednego mieszkańca danego miasta. ![]()