Renowacja Rafał 635

ale o so chodzi? czego mam się uczyć?
ja już mam nowe ełożyska i take tam tarcze i inne pierdoły :sunglasses:

świetnie Cię rozumiem :wink:

oj, musisz się kiedyś gdzieś pojawić, popić, poznać ludzi i poczucie humoru - potrafi być gorzej, ale z uśmiechem na ustach - w sumie to dobrzy ludzie :laughing:

pewnie ze fajni ludzie … w wielu fachowych ksiazkach medycznych sa odpowiednie okreslenia na nas , ale nie potrafie i nie chce ich teraz przytaczac :grin:
kazdy robi jak umie i na ile go stac wiec moral z tego taki ze przy nastepnym bedzie lepiej . ja do pierwszego zabytka zalozylem gaz i teraz moge sie z tego tylko smiac (wczesniej sie wstydzilem).
rafal - rob petarde i melduj sie na jakims spocie … pzdr

Panowie wyjadacze chwalić się w takim razie swoimi remontami…
a nie tylko krytyka i krytyka… pokazywać mi tu swoje projekty szczególnie jak się je trzyma na podnośniku długo… :grinning:

ojjj niektórzy jakby wszystko wstawili to parę lat by zajęło czytanie tego :laughing:

Powodzenia Rafale i czekam na dalsze postępy :slightly_smiling_face:

No i znowu do Kuby pijesz… :sunglasses:

nie stoi na podnośku, tylko wisi :laughing:

ale już niedługo :smiling_imp:

Ludzie…

ten czlowiek zrobi z tego cacko :grin: :grin:
a jazdy z nim ta szucha bedzie kosmiczna przyjemnoscia :exclamation:

pozdrowienia z Berlina

Jesli będzie okazja :v:

Wiem ze fajni, zwariowani i zawzieci z was ludzie, ok :laughing:

po malu, koncze zawieszenie :laughing:

wymienilem wszystkie gumy w tym zawieszeniu.

Wyspawana jedna strona, po konserwacji- wyglada tak.

Malo czasu mialem, i wolno to idzie.

to jest wolno :question:
no kolego, to Ty nie widziałeś wolno jeszcze :grin: :pa:

to jest express, a zdjęcia to mi tylko migają przed oczami :bulb:

Zawiecha tył wygląda rewelacyjnie :piwko:

I z tym pytanie mam :grinning: u mnie w e23 w wahaczach mam mocowanie na te długie łączniki stabilizatora (to do tej rurki/belki skretnej) czy to rurę/belkę mocuje się również do podwozia gdzieś ?

I czy zamontowanie tego ma duży wpływ na prowadzenie auta?

A ja juz tez robie. Laduje akumulator.

Koncowka, zawias tył.

przy okazji, ma ktos jakies doswiadczenie z nivo :??:
jak je odpowietrzyc :??:

Samo się odpowietrza :sunglasses:

Jak jest sprawne znaczy się :grin:

Faktycznie :laughing:
dalem mu troche pradu i sie odpowietrzyl :grin:

Miesieczna kasa przeznaczona na 6 konczy sie :wink: , wiec robie prace z nia (kasa) nie zwiazane, czyli czysta fizyczna przyjemnosc :laughing:

  1. Przygotowania pod podkład.

Rafal !
Co sie stalo? Sniegi stopnialy a tu zdjeciowe braki. :grinning:

juz nie długo :smiling_imp: