ale o so chodzi? czego mam się uczyć?
ja już mam nowe ełożyska i take tam tarcze i inne pierdoły ![]()
świetnie Cię rozumiem ![]()
oj, musisz się kiedyś gdzieś pojawić, popić, poznać ludzi i poczucie humoru - potrafi być gorzej, ale z uśmiechem na ustach - w sumie to dobrzy ludzie ![]()
pewnie ze fajni ludzie … w wielu fachowych ksiazkach medycznych sa odpowiednie okreslenia na nas , ale nie potrafie i nie chce ich teraz przytaczac ![]()
kazdy robi jak umie i na ile go stac wiec moral z tego taki ze przy nastepnym bedzie lepiej . ja do pierwszego zabytka zalozylem gaz i teraz moge sie z tego tylko smiac (wczesniej sie wstydzilem).
rafal - rob petarde i melduj sie na jakims spocie … pzdr
Panowie wyjadacze chwalić się w takim razie swoimi remontami…
a nie tylko krytyka i krytyka… pokazywać mi tu swoje projekty szczególnie jak się je trzyma na podnośniku długo… ![]()
ojjj niektórzy jakby wszystko wstawili to parę lat by zajęło czytanie tego ![]()
Powodzenia Rafale i czekam na dalsze postępy ![]()
No i znowu do Kuby pijesz… ![]()
nie stoi na podnośku, tylko wisi ![]()
ale już niedługo ![]()
Ludzie…
ten czlowiek zrobi z tego cacko
![]()
a jazdy z nim ta szucha bedzie kosmiczna przyjemnoscia ![]()
pozdrowienia z Berlina
Ludzie…
ten czlowiek zrobi z tego cacko
![]()
a jazdy z nim ta szucha bedzie kosmiczna przyjemnosciapozdrowienia z Berlina
Jesli będzie okazja ![]()
Wiem ze fajni, zwariowani i zawzieci z was ludzie, ok ![]()
po malu, koncze zawieszenie ![]()
wymienilem wszystkie gumy w tym zawieszeniu.
Wyspawana jedna strona, po konserwacji- wyglada tak.
Malo czasu mialem, i wolno to idzie.
to jest wolno ![]()
no kolego, to Ty nie widziałeś wolno jeszcze
:pa:
to jest express, a zdjęcia to mi tylko migają przed oczami ![]()
Zawiecha tył wygląda rewelacyjnie :piwko:
I z tym pytanie mam
u mnie w e23 w wahaczach mam mocowanie na te długie łączniki stabilizatora (to do tej rurki/belki skretnej) czy to rurę/belkę mocuje się również do podwozia gdzieś ?
I czy zamontowanie tego ma duży wpływ na prowadzenie auta?
A ja juz tez robie. Laduje akumulator.
Koncowka, zawias tył.
przy okazji, ma ktos jakies doswiadczenie z nivo :??:
jak je odpowietrzyc :??:
przy okazji, ma ktos jakies doswiadczenie z nivo :??:
jak je odpowietrzyc :??:
Samo się odpowietrza ![]()
Jak jest sprawne znaczy się ![]()
Faktycznie ![]()
dalem mu troche pradu i sie odpowietrzyl ![]()
Miesieczna kasa przeznaczona na 6 konczy sie
, wiec robie prace z nia (kasa) nie zwiazane, czyli czysta fizyczna przyjemnosc ![]()
- Przygotowania pod podkład.
Rafal !
Co sie stalo? Sniegi stopnialy a tu zdjeciowe braki. ![]()
juz nie długo ![]()