Renowacja Rafał 635

mówiełem tak prze 3 lata :sunglasses:

Aaaaa słyszałem… widziałem na zdjęciach… “cud nad kotliną”

Zmieniło sie troche, chciałem wyjechac na ten sezon, ale nie stety plany sie zmieniły.
W przyszłym tygodniu wyciagam silnik, i robie komore silnika z zawiasem, (ktora chciałem robic w zime)
praktycznie 6 jest przygotowane w podkładzie (ktory kładłem juz 3 razy)
Wiec mysle ze lepiej skonczyc ja na kwiecien, niz na wrzesien, i zima wracac do tematu.

Jade na Kubice do niemiec, wiec silnik wywale w lipcu po 20.
Mam jeden bilet na zbyciu po cenie nominalnej, 150e jak ktos chce.

a żebyś wiedział, że cud :sunglasses: już myślałem, że przyjadę dopiero do Policka :wink:
dużo ludzi mi pomogło :sunglasses:

Robie sobie :laughing:


Czym pomalowac blok? jaka farba? na czarno.
Juz bardziej nie moge wyczyscic, a denerwuje mnie gdy na niego patrze :smiling_imp:

Silnik wywale i wyremontuje, jak bedzie silnik zatepczy.
Orginał bede powoli robił, i kiedys go zamontuje spowrotem.

:astonished: przysiadłem… respect

Ja pomalowałem Hammeritem :sunglasses:
Podobno dobry tylko dla rycerzy, ale wyglada fajnie :sunglasses:

Malowałem kilka, ale bardzo cienkich warstw, czy zacznie złazić po pierwszym nagrzaniu :question: :face_with_rolling_eyes:
Zobaczymy :grin:

Kiedy montaż ? :grin:

Temperatura silnika nie przekracza 100 stopni,
mysle ze bedzie ok, moze przy wydechowym troche odejdzie, ale doraznie…

Dobra robota :piwko:

Masz salę operacyjną pod maską, wygląda to przepięknie :piwko:

Miałbym tylko jedną sugestię, pomaluj czymś miskę olejową, bo po pierwszej przejażdzce strasznie zaśniedzieje, ja pomalowałem zwykłą srebrzanką do wydechów, może to profanacja, ale efekt czystości utzrymuje się zdecydowanie dłużej, i wystarczy myjka aby odzyskać czystośc :sunglasses:

Właśnie z tym jest problem, bo nie mam wyciągarki, tzn mam silnik, ale nie mam konstrukcji :face_with_rolling_eyes:

Macie jakies projekty, pomysły na stelaż do wyciagarki :question: :grinning:

Sugestie miło widziane,
Wiem ze zasniedzieje, mysle czy nie zrobic w lakierze bezbarwnym,
za pare lat :v:

Moze kilku chłopa da rade :grin:

podziwiam dązenie do perfekcji :astonished: ale po wszystkim to już tylko pozostanie zrobić dużą pułeczkę w garażu :wink:

konca nie widac :face_with_rolling_eyes: pracy przy 6 coraz wiecej .

Mam chyba srednie sprezyny, sa takie?
ile mozna jeszcze opuscic, bez ingerencji w błotniki ?
a moze jak ja uzbroje to siadzie jeszcze?

Spawanie podłogi, koniec.

i co, jakies postepy?? jak prace przy CS2?? :smiling_imp:

Kacper w maju konczy 4 latka, mam jeszcze troche czasu, 6 zrbie jak prawko zda :slightly_smiling_face: :v: rusze ostro w 2024r :smiling_imp:

Dla mnie git ! fajnie to wygląda, osobiście to bym się nie obraził jak bym takie autko miał, pozdro.Rafał ( też ze Szczecina)