mówiełem tak prze 3 lata ![]()
Aaaaa słyszałem… widziałem na zdjęciach… “cud nad kotliną”
Zmieniło sie troche, chciałem wyjechac na ten sezon, ale nie stety plany sie zmieniły.
W przyszłym tygodniu wyciagam silnik, i robie komore silnika z zawiasem, (ktora chciałem robic w zime)
praktycznie 6 jest przygotowane w podkładzie (ktory kładłem juz 3 razy)
Wiec mysle ze lepiej skonczyc ja na kwiecien, niz na wrzesien, i zima wracac do tematu.
Jade na Kubice do niemiec, wiec silnik wywale w lipcu po 20.
Mam jeden bilet na zbyciu po cenie nominalnej, 150e jak ktos chce.
a żebyś wiedział, że cud
już myślałem, że przyjadę dopiero do Policka ![]()
dużo ludzi mi pomogło ![]()
Robie sobie ![]()
Czym pomalowac blok? jaka farba? na czarno.
Juz bardziej nie moge wyczyscic, a denerwuje mnie gdy na niego patrze ![]()
Silnik wywale i wyremontuje, jak bedzie silnik zatepczy.
Orginał bede powoli robił, i kiedys go zamontuje spowrotem.
przysiadłem… respect
Ja pomalowałem Hammeritem ![]()
Podobno dobry tylko dla rycerzy, ale wyglada fajnie ![]()
Malowałem kilka, ale bardzo cienkich warstw, czy zacznie złazić po pierwszym nagrzaniu
![]()
Zobaczymy ![]()
Kiedy montaż ? ![]()
Temperatura silnika nie przekracza 100 stopni,
mysle ze bedzie ok, moze przy wydechowym troche odejdzie, ale doraznie…
Dobra robota :piwko:
Masz salę operacyjną pod maską, wygląda to przepięknie :piwko:
Miałbym tylko jedną sugestię, pomaluj czymś miskę olejową, bo po pierwszej przejażdzce strasznie zaśniedzieje, ja pomalowałem zwykłą srebrzanką do wydechów, może to profanacja, ale efekt czystości utzrymuje się zdecydowanie dłużej, i wystarczy myjka aby odzyskać czystośc ![]()
Kiedy montaż ?
Właśnie z tym jest problem, bo nie mam wyciągarki, tzn mam silnik, ale nie mam konstrukcji ![]()
Macie jakies projekty, pomysły na stelaż do wyciagarki
![]()
Sugestie miło widziane,
Wiem ze zasniedzieje, mysle czy nie zrobic w lakierze bezbarwnym,
za pare lat ![]()
Moze kilku chłopa da rade ![]()
podziwiam dązenie do perfekcji
ale po wszystkim to już tylko pozostanie zrobić dużą pułeczkę w garażu ![]()
ale po wszystkim
konca nie widac
pracy przy 6 coraz wiecej .
Mam chyba srednie sprezyny, sa takie?
ile mozna jeszcze opuscic, bez ingerencji w błotniki ?
a moze jak ja uzbroje to siadzie jeszcze?
i co, jakies postepy?? jak prace przy CS2?? ![]()
Kacper w maju konczy 4 latka, mam jeszcze troche czasu, 6 zrbie jak prawko zda
rusze ostro w 2024r ![]()
Dla mnie git ! fajnie to wygląda, osobiście to bym się nie obraził jak bym takie autko miał, pozdro.Rafał ( też ze Szczecina)