ehh wiedziałem, że podpadłem:) No cóż może kiedyś sobie na dostęp zapracuje, a narazie muszę zadowolić się forum ogólnym:)
Bond…James Bond?
who you ? oj źle to zabrzmiało, a ktos Ty?
Polak mały:)
sorki, zapomniałem o Tobie ale już nadrabiam ![]()
Dziękuju:)
chmmm, zupełnie nie jak james bond… ![]()
ale o co chodzi:)?
siedzi facet przy barze, podchodzi do niego baba i patrząc prosto w oczy mówi–“Bond…James Bond” na co facet–“Of…fuck of” ![]()
zdarzyło się kilka razy w życiu jak pyskaty bardziej byłem:)
a ja mogę do strefy klubowej się dostać
A czemu nie ![]()
Łyżwa, rekomenduję kolege, pozanałem i nawet kiedyś w miłych okolicznościach kielicha wypiłem ![]()
dzięki dzięki za pamięć, pewnie jeszcze się przytrafi kilka okazji do następnych kolejek z kielonkiem, za rekomendację też dzięki. pozdrawiam z zasnieżonego szczecina
moge sie przydac w strefie klubowej ;)?
co tak niesmialo pytasz
jasne ze mozesz sie przydac
trza tylko Arturka scignac zeby dal Ci dostep do strefy jak sie pojawi na forum ![]()
niesmialo.. po prostu chociaz tutaj udaje ze grzeczny jestem ![]()
eee tam bedziesz udawal ![]()
to ja też poproszę… Maniek miał mnie zarekomendować ale pewnie zapomniał…
haaa, człowiek od złotej
cześć, jak się jeździ
To chyba najlepszy silnik jakim jeździłem jeśli to zwykłe 3,5 ![]()
a to ty ukręciłeś w niej wał
, czy ten typ tak już miał
…
… a co do jazdy, to zawiele jeszcze nie poganiałem w tym śniegu po pachy ![]()
jaki wał
Przecież Ja jechałem z miesiąc temu z Maniusiem jak byłem u niego w Zgorzelcu
Sam nie dałbym rady bo się fotel nie ruszał i za krótki jestem ![]()
Ale jako pasażer poczułem się naprawdę b. pozytywne
wrażenie - moja po prostu chodzi dużo słabiej ![]()