635 csi 11/80
i czekam na info jakimś spocie… ![]()
dwadziescia lat mineeeelooo…
tyle bylo dni… do utraty sil…
wszystko sie moze zdaaazyc
innymi slowy: ciagle widze jakas ikonke ze sa tam nowe posty i ciale ‘jedyne co mam to zludzenie…’
![]()
pukam z pewną nieśmiałością ![]()
nie wiem czy już spełniam wszystkie warunki ![]()
komitet kolejkowy. ja juz czekam od jesieni ![]()
przypomina mi to kawal prl’owski:
- fiat 126p bedzie do odbioru za 10 lat
- ale rano czy wieczorem?
- jak to rano czy wieczorem?
- no chcialbym wiedziec czy rano czy wieczorem
- to za 10 lat, po co panu taka informacja?
- bo rano podlaczaja mi telefon
mam nadzieję, że nie będę czekał tak długo…
… jak ten z tego kawału ![]()
Panowie - jeśli chodzi o Majka - ma piekną zdrową szóche - (co Kuba może potwierdzić) więc wejście do strefy klubowej powinno być dla niego otwarte ![]()
![]()
spoko, wejdziesz - chwila cierpliwości ![]()
panowie zalew tez zasluzyl na wejscie
caly czas sie przypomina od jakiegos czasu i caly czas nic
pogmerajcie no tam zeby wkoncu mial dostep
![]()
Bardzo dziekuję za rekomendację i kliknięcie gdzie trzeba nie sądziłem, że stanie się to tak szybko.
a zalew siedzi i zawija te sreberka… ![]()
knock knock
właśnie co z nim tak się na początku rozpisywał a teraz już nawet o nim zapomniałem ![]()
Pojawił się i zniknął ![]()
może kupił sobie calibrę w końcu też coupe ![]()
Ja tak niesmiało i delikatnie zapukalem
do strefy klubowej ![]()
Spróbuję raz jeszcze: troszkę głośniej i po polsku puk puk
zasłużyłem, czy musze jeszcze trochę poczekać?
O ile pamiętam to Zalew lubował sie w limuzynkach.Prawde mówie czy sie myle ![]()
Jestem na tak
Wiadomo ![]()
Generalnie już to masz, teraz Macias musi podłubać ![]()
a wchodząc pamiętaj żebyś dużo pisał i mądrze ![]()