bez kolektora 4099 detal - 3600 po rabacie termin realizacji okolo 20 dni
roboczych
zestaw z kolektorem 9223 detal - 7800 po rabacie termin okolo 5 tygodni
O supersprinta mozesz zapytac w www.koper.subaru.pl, u Pana Piotra Rajskiego.
Na stronie supersprinta jest podana informacja że zajmują się tylko sprzedażą tłumików do subaru, ale bez problemu do 6 zamówiłem.
Skoro już jesteśmy w temacie Supersprint-a, czy barany pasują tylko do M30B34, czy również do B35? Do tego drugiego powinny być chyba większej średnicy.
cs/2 to generalnie nie e24, to składanka e28, e30, e34 i trochę plastiku więc masz silnik razem z kolektorami od e34, aby było taniej dla producenta…
a co to jest M30B34? skąd mają to oznaczenie?? to chyba na rynek CH-USA jest…
Mimo, że pojemność mają taką samą to dla mnie zawsze M30B34 to był silnik montowany w E23, E24 CS/1 i E28, natomiast M30B35 był w E24 CS/2, E32 i E34.
M90 też bywa nazywany M30B35.
słuchaj wiki, to w zimę w sandałkach będziesz chodził i wodę z pralki pił
tak jak napisałem, na stany podaje się mniej aby teorytycznie mniej truło, jeśli silnik ma poj. 3430, to ma 3.500 w zaokrągleniu, a nie 3.400, aby lepiej brzmiało :). ponadto są dwa sposoby liczenia pojemności. albo poprzez skok tłoka i jego średnicę, ew objętośc cylindra wraz z komorą spalania i różni producenci na różne rynki różnie to podają. natomiast m90 miało pojemność 3.453, tyle co silnik m88/s38b34, tak więc trudno tu o jednoznaczność oznaczeń
Co do silników, to polecam również tę stronkę, jest tam cała tabela silników stosowanych przez BMW wraz z ich starymi i nowymi oznaczeniami oraz listą modeli, w których były stosowane:
lub bezpośrednio do pdf
M30 strony 14-16
Tylko nie wiem, dlaczego nie ma w oznaczeniach M30B35 :??:
Mógłby ktoś nakreślić, jaka jest różnica między M30B34 a B35? Wiem, że w E28 było tylko B34, a to nazwijmy “prawdziwe” M30B35 montowano w E12 M535i oraz w 6 i pewnie w E23… “Wariacje” z M30, to naprawdę “never ending story” - im więcej wiedzy, tym jej mniej… :v;
Wiki bazuje częściowo na tym pdf-ie, który ponoć jest oficjalnym dokumentem BMW, i dokładnie tak jak piszesz nie ma w nim M30B35, ale za to już S38B35 jest mimo, że ma dokładnie taką samą pojemność jak M30B35 (M90) montowane w E12 M535i
Jeśli chodzi o różnice to część z nich opisanych jest tutaj: M30B35 Swap FAQ, tylko, że M30B34, które szło na rynek amerykański miało znacznie niższą kompresję od europejskich.
Oczywiście na pierwszy rzut oka też bardzo łatwo odróżnić B34 od B35 - inny kolektor dolotowy i pokrywa zaworów.
Jeśli chodzi o S38B34 to takiego silnika na pewno nie było
Tylko chciałbym zaznaczyć, że nie chodzi mi o M30B35(czy B34?), które było montowane w E34/E32, czyli ten z plastikową puszką o mocy 211 KM, bo w tym wypadku otwierasz maskę i nie trzeba być mechanikiem, żeby znaleźć różnice. A ten link, który podałeś do MyE28.com, chyba właśnie jest a propos różnic między M30 z E34, a powiedzmy M30 z E28, a mi nie o to chodzi Problem jest w różnicach pomiędzy M30B34 i M30B35 z puszką metalową
Gdzie się podział Miłosz, bo to głównie za Jego sprawą zacząłem mieć mętlik