Supersprint do e24

781401 5124,00 zl
781502 1288,32
781503 1068,72
781306 1742,16

http://www.supersprint.com/USP000bmwE242.asp

bez kolektora 4099 detal - 3600 po rabacie termin realizacji okolo 20 dni
roboczych
zestaw z kolektorem 9223 detal - 7800 po rabacie termin okolo 5 tygodni

o cenę pytałem w http://www.jtng.pl/

Niebawem będę przedstawicielem supersprinta.

To ceny konkurencji już znasz :wink:

Adam masz już dostęp do Supersprinta?

Oczywiście a na składzie mam barany dla Ciebie jakby co.

Adam,

Czy możesz napisać jakie są ceny poszczególnych elementów wydechu u Ciebie?

dodaj: cło, vat i akcyzę i już masz :laughing:

O supersprinta mozesz zapytac w www.koper.subaru.pl, u Pana Piotra Rajskiego.
Na stronie supersprinta jest podana informacja że zajmują się tylko sprzedażą tłumików do subaru, ale bez problemu do 6 zamówiłem.

Dzięki. Wysłałem maila, zobaczę co odpiszą.

Ceny (z VAT) u Pana Piotra Rajskiego kształtują się następująco:

  • 781401 – 5710 zł
  • 781502 – 1437 zł
  • 781503 – 1192 zł
  • 781306 – 1940 zł

Na start 7% rabatu, a przy większych zamówieniach 15%, generalnie drożej niż w JTNG.
Termin realizacji również ok. 20 dni.

rafał, czekam na dopłatę :grin:

Skoro już jesteśmy w temacie Supersprint-a, czy barany pasują tylko do M30B34, czy również do B35? Do tego drugiego powinny być chyba większej średnicy.

tu nie chodzi o silnik, tu chodzi o podwozie…

Czy możesz rozwinąć? Czy barany z CS/1 nie wejdą do CS/2?

Mi chodziło o to, że oryginalny kolektor wydechowy do M30B35 ma większą średnicę niż w M30B34, co widać na poniższym zdjęciu:

Z baranami powinno być podobnie, a z tego co widzę, to Supersprint nie dzieli E24 na CS/1 i CS/2.

cs/2 to generalnie nie e24, to składanka e28, e30, e34 i trochę plastiku :slightly_smiling_face: więc masz silnik razem z kolektorami od e34, aby było taniej dla producenta…
a co to jest M30B34? skąd mają to oznaczenie?? :face_with_rolling_eyes: to chyba na rynek CH-USA jest…

Hmmm: BMW M30

Mimo, że pojemność mają taką samą to dla mnie zawsze M30B34 to był silnik montowany w E23, E24 CS/1 i E28, natomiast M30B35 był w E24 CS/2, E32 i E34.
M90 też bywa nazywany M30B35.

słuchaj wiki, to w zimę w sandałkach będziesz chodził i wodę z pralki pił :laughing:

tak jak napisałem, na stany podaje się mniej aby teorytycznie mniej truło, jeśli silnik ma poj. 3430, to ma 3.500 w zaokrągleniu, a nie 3.400, aby lepiej brzmiało :). ponadto są dwa sposoby liczenia pojemności. albo poprzez skok tłoka i jego średnicę, ew objętośc cylindra wraz z komorą spalania i różni producenci na różne rynki różnie to podają. natomiast m90 miało pojemność 3.453, tyle co silnik m88/s38b34, tak więc trudno tu o jednoznaczność oznaczeń :slightly_smiling_face:

Co do silników, to polecam również tę stronkę, jest tam cała tabela silników stosowanych przez BMW wraz z ich starymi i nowymi oznaczeniami oraz listą modeli, w których były stosowane:

lub bezpośrednio do pdf

M30 strony 14-16

Tylko nie wiem, dlaczego nie ma w oznaczeniach M30B35 :??:

Mógłby ktoś nakreślić, jaka jest różnica między M30B34 a B35? Wiem, że w E28 było tylko B34, a to nazwijmy “prawdziwe” M30B35 montowano w E12 M535i oraz w 6 i pewnie w E23… “Wariacje” z M30, to naprawdę “never ending story” - im więcej wiedzy, tym jej mniej… :v;

Wiki bazuje częściowo na tym pdf-ie, który ponoć jest oficjalnym dokumentem BMW, i dokładnie tak jak piszesz nie ma w nim M30B35, ale za to już S38B35 jest mimo, że ma dokładnie taką samą pojemność jak M30B35 (M90) montowane w E12 M535i :astonished:

Jeśli chodzi o różnice to część z nich opisanych jest tutaj: M30B35 Swap FAQ, tylko, że M30B34, które szło na rynek amerykański miało znacznie niższą kompresję od europejskich.
Oczywiście na pierwszy rzut oka też bardzo łatwo odróżnić B34 od B35 - inny kolektor dolotowy i pokrywa zaworów.

Jeśli chodzi o S38B34 to takiego silnika na pewno nie było :slightly_smiling_face:

Tylko chciałbym zaznaczyć, że nie chodzi mi o M30B35(czy B34?), które było montowane w E34/E32, czyli ten z plastikową puszką o mocy 211 KM, bo w tym wypadku otwierasz maskę i nie trzeba być mechanikiem, żeby znaleźć różnice. A ten link, który podałeś do MyE28.com, chyba właśnie jest a propos różnic między M30 z E34, a powiedzmy M30 z E28, a mi nie o to chodzi :slightly_smiling_face: Problem jest w różnicach pomiędzy M30B34 i M30B35 z puszką metalową :sunglasses:

Gdzie się podział Miłosz, bo to głównie za Jego sprawą zacząłem mieć mętlik :wink: