Z tym terminem mamy remis… ![]()
Wpiszcie kto głosował na jaki termin.
Zostanie wybrany ten na który głosowało więcej stałych zlotowiczy i członkowie strefy klubowej. O!
19-22
oto, kto jak głosował ![]()
29 maja-1 czerwca kinior
29 maja-1 czerwca Camil
19-22 czerwca Camil
19-22 czerwca HELMUT
HELMUT
29 maja-1 czerwca bogumił
29 maja-1 czerwca Anka
12-15 czerwca Anka
12-15 czerwca MIŁOSZ
19-22 czerwca MIŁOSZ
29 maja-1 czerwca Gorg
29 maja-1 czerwca kacperty
5-8 czerwca kacperty
19-22 czerwca Adam
19-22 czerwca stoker
19-22 czerwca Majek
5-8 czerwca Marti
19-22 czerwca Macias
29 maja-1 czerwca alfred
29 maja-1 czerwca Daniel M5
19-22 czerwca Daniel M5
19-22 czerwca Dixi
19-22 czerwca Irko
29 maja-1 czerwca Mati
29 maja-1 czerwca tomcad
29 maja-1 czerwca piotrmatusz
19-22 czerwca Marek
19-22 czerwca Marcin
29 maja-1 czerwca Iwan
19-22 czerwca chico
No to wyszło że 19-22 czerwca… ![]()
i znowu remis ![]()
ja jeszcze nie głosowałem, komu zależy na jakimś terminie? Wynik mogę wydrukować ![]()
a ile bierzesz w łape za korzystny termin? ![]()
nie chcialem zasmiecac postu z lista obecnosci,ale czy ty Helmucie nie musisz
juz na dwa auta jechac?
Spokojnie, jadziemy sami z Krzysiem, pojade przez Pyry i zgarne kilka stworkow ![]()
Z tego co mówił to Helmut ma szuchę na pięć osób . ![]()
Witam wszystkich. Jestem tu świeży i jeszcze nie miałem okazji się nigdzie pojawić cielakiem
W moim rodzinnym mieście jest jedna 6, a do Sandomierza mam rzut granatem
Jeśli coś trzeba by było pomóc, zorganizować czy rozpoznać ceny itd to chętnie pomogę. Ze Stalowej Woli do Sandomierza jest raptem 15 min a jestem tam co weekend (na codzień w stolicy). Pozdro!
Moze zgadaj sie z Gorgiem co do organizacji skoro masz taki kawalek.
TAK WIĘC TERMIN ZLOTU USTALAMY NA:
19-22 czerwca
Ja to Wam zazdroszczę że tak możecie sobie zaplanować coś dalej niż tydzień do przodu. A czy znajdzie się dla mnie jakaś opcja last minute? ![]()
do kiedy najpozniej trzeba podac ilosc osob i w jakie dni sie bedzie , bo na 4 {19-22}dni to sie nie wyrwe ale sobota/niedziela dlaczego nie
Można wpaść i na 1 dzień. Muszę to tylko wiedzieć, aby zarezerwować ilość miejsc. 19-22 to maksymalny czas trwania - przeważnie w niedzielę ludziska wyjeżdżają - zostają twardziele (przeważnie KUBA I GRUBY
)
Oni zostają bo nie są jeszcze w stanie wrócić ![]()
no chyba, że się mylę ![]()
zostańcie czasem to zobaczycie ![]()
nie wiem jak to jest, ale mnie zawsze ciężko wrócić do rzeczywistości ![]()
kuba przestań szerzyć defektyzm, przeczytaj czasami to co napiszesz przed wysłaniem :??:
Ty zawsze pisze powoli i ostrożenie ![]()
pisz ostrożenie i powoli to ci inny przy…
jdzie i zwróci uwagę - poczekaj, ja też Cię złapie ![]()