myślę, że jeden Marcin włożył ostatnio taki motor do e30
Ma warstat na Ostroroga, a teraz wiem jeszcze, że coraz lepiej mu tam, zrobił normalny kanał, pełne oświetlenie i generalnie już mu niczego nie brakuje
Ja jadę do niego jutro z lowraiderem na porobić różne różności ![]()
W jakich godzinach mniej wiecej bedziesz?
Chętnie bym podjechał pogadać, mam jutro od 8mej do 11tej wyklad z filozofi i boję się że zasnę na nim…
To pechowa ta wasza okolica. Ja mam dwa dobre warsztaty. Jeden ogólny ale super, drugi specjalizacja tylko BMW(trójka ekspertów-rewelacja).Extra sklep i warsztat. Tu macie link
Jakub, to nie tak, u nas jest wiele warsztatów + dilerzy i przedstawicielstwo, ale sęk w tym, żeby była dobra cena i zaufanie, a o to zawsze najtrudniej
Sam wiesz bo na pewno byłeś w wielu innych zanim trafiłeś na tych ![]()
Dolaczam sie do pozytywnych opini na temat Marcina znamy sie juz pare lat i nie mialem lepszego doktora ![]()
Wlasnie do niego sie wybieram
a ja do niego się wybiorę dopiero za kilka miesięcy, jak wypisakuje, pomaluje, zakonserwuje i uzbroje ponownie szuchę. wtedy już pozostanie kilka popierdółek do zrobienia.
Hmm, zawsze jest coś do zrobienia…
Adam, patrząc na moją szuche wiem jedno: mechanika to mały pikuś:) przy tym wszystkim co mnie czeka:)
jak tak to czytam to mi się kojarzy: eeee, na moje zęby szczotka to już nic nei da…
tylko dentysta…
A moje zdanie jest takie, że jeżdżę do Marcina czasem bo to profilaktyka jak szczoteczka - dzięki temu rzadziej dentysta mnie czeka lub ból po drodze np do Koszałkowa ![]()
a moja szucha wlasnie u Marcina stoi, i ja dopieszcza (albo mlotkiem nap…ala
), jak mu ja zabiore to zdam relacje. Sam Marcin to przesympatyczny facet ktory kuma o co ho …![]()
Jak tam po przegladzie ![]()
ODEBRALEM SWOJA 6 OD MARCINA ![]()
A wiec drodzy Panowie (i Panie (?)) moja relacja ze wspolpracy z Marcinem.
Ogolnie napisze co zostalo zrobione w aucie:
- glowica od podstaw (planowanie itd.)
- wymiana dolu silnika
- uszczelnienie tylu
- pompa oleju
- rozrzad
- pompa wody, termostat
- podpora walu
- elektryka: kopulka, palec, swiece, przewody
- tarcza sprzegla
- silentblok wasa drazka kier.
- wymiana oleju w skrzyni i dyfrze
- wszystko zostalo ladnie wyczyszczone
- masa pierdulek: uszczelki, uszczeleczki, srubki, srubeczki: nowe
- drobiazgow nie pamietam
W miare postepow prac, Marcin informowal mnie na co sie natknal, i ile to kosztuje (z opcja - naprawiamy, albo nowka). Nie ma marudzenia, bajerowania, wciskania kitu, i tym podobnych praktyk. Jest dokladny i zalezy mu na dobrej opinii i dobrze wykonanej pracy.
Ja jestem pod wrazeniem i nie widze w najblizszej przyszlosci innej kliniki dla mojego autka.
Ceny: no coz, powiem ze jak poza warszawa - …daleko ![]()
Jesli jest problem na miescie (trasie), Marcin zjawia jak teleportowany, holuje samochod, naprawia, i odwozi do miejsca zamieszkania lub pracy (przypadki moich kolegow z firmy ktorym go polecilem)
Rozbroil mnie, oddajac auto z pelnym zbiornikiem plynu do spryskiwaczy (ktorego tam nie bylo gdy go zostawialem) ![]()
moja opinia: POLECAM
(niedlugo robie uklad hamulcowy, silentbloki tylnej belki, nagrzewnice…oczywiscie u Marcina)
ahhh nie dodalem jeszcze ze samochod przed wizyta u Marcina to niezle zap…l, a teraz to on zap…la jak szalony ![]()
![]()
tylko musze wymienic jesce czujnik dodatkowego powietrza, a wtedy to tylko spadochronik w bagazniku … ![]()
No to odetchnąłem z ulgą i to z dwóch powodów - po pierwsze, że ja go poleciłem i wziąłem odpowiedzialność za to co powiedziałem, a po drugie, że nie ma rozczarowania ![]()
Czytając nie chce się wierzyć, ale ja wiem, że to prawda…
Ja dodam tylko tyle że przy moim VW tyż pogmerał i jestem zadowolony.A za chwil kilka otrzyma moja szóche do zrobienie i ocenienia ![]()
Czy Marcin robi blacharkę i lakier:)?
Jak znajdziemy człowieka który robi blacharkę i lakier tak jak Marci mechanikę, to z pewnością dowiesz się o tym…
Poczekajmy na efekty z Koszałkowa ![]()
Bardzo jestem ciekawy…