witam wszystkich (630CS 79r)

Łyżwa chyba nie ma nic przeciwko, skoro sie nie odzywa :confused: Ale będzie jazda. :wink:

no nie, tylko słowo powiedzieć a już butami na głowe lezą :wink:

Oby tylko z butami i oby tylko na głowe :laughing:
Co Cię tak długo nie było :question: Już się martwiliśmy…

jestem, jestem, czuwam i kontroluje :wink:

No prosze Kubus sie stęsknił. Bo sobie jeszcze coś pomyślimy :laughing:

eeetam, grzczny jest i przynajmniej udaje :grinning:

A wcale, że się na prawdę interesuje :exclamation: Jak nie ma długo kolegi to się dziwie i pytam :bulb: A nóżwidelecnożyczki coś stało, net padł albo coś gorszego… :bulb:

…szóstka się zepsuła…

No co Ty gadasz :question: