Chyba jednak wytnę ten papierowy model i na razie umieszczęgo na TV
To jest najprostsze ![]()
Idziesz na łatwizne ![]()
Noooo, ale fajnie ![]()
Zawiodłem sie ![]()
bo mieszkasz na drugim, a nie na dziesiątym piętrze ![]()
Do Ciebie jak się stanie na dole i we trzech chyci kaszlaka to spokojnie można na balkon go wrzucić ![]()
Poza tym masz sporą piwnicę w której widziałem kilka kpl kół i ze trzy zderzaki do e23 ![]()
Kubus, u mnie teraz jest puściutko w pokoju, także do dzieła, masz pole do popisu
jestem świerzo po chorobie… pokasłuje… jakoś słabowato się czuje… może kiedy indziej ![]()
spoko damy rade
moze nie za pierwszym raze trafimy twoim autkiem przez balkon, ale napewno nam sie uda kiedys ![]()
I jak zazwyczaj Kubus wszystko spaliło na panewce, ach ten Twój słomiany zapał. ![]()
Cały Kubuś ![]()
Przeczytajcie uważnie całość
- jaki mój zapał, ja mówiełm, że postawię sobie kartonowy model na TV i nie będę nic kombinował, to Paweł się uparł żeby coś gdzieś wpychać, a zaczął w ogóle Łyżwa - ja od początku mówiłem, że się nie da, i że mieszkam za wysoko…
To się chyba populizm nazywa i manipulacja faktami… ![]()
Oki doki
Łyżwa zaczął, więc w niedzielę stawia kolejkę i tym akcentem zakończy temat ![]()
Jak to miło że nie będe samochodem ![]()
Hi, hi - ja też ![]()
Ciekawe ilo osobowy jest łyzwa ![]()
i czy się wsiada od przodu czy od tyłu… ![]()
przez dach bo ma spory szyber
i kto pierwszy ten lepszy bo ma tylko 4 wolne miejsca
ale na upartego wszyscy sie zmiescimy
wkoncu sluzbowym bedzie pewnie ![]()
Jaki służbowy Marcinku poczytaj wyżej, my na łyzwie wracamy ![]()
osz ty faktycznie niedoczytalem
a swoja droga Łyzwa nie jest duzy wiec nie wiem czy wszyscy sie na niego zmiescimy
trza to sprawdzic w praktyce bo inaczej sie chyba nie da ![]()