Witam!
Mam pytanko jak wygląda sprawa z wycieraczkami na reflektory, tzn. czy róznią sie atrapy w wersji z i bez wycieraczek oraz czy ramka chromowana nie jest inna?
Oraz czym - jeżeli sie róznią - wycieraczki od wersji z przed i po liftingu?
Poporstu jakie są problemy w montazu wycieraczek jeżeli ich wczesniej nie było i do tego pochodzi z wersji przed liftingowej.
może rozejrzyj sie w realoem tam to wszystko da się ogarnąć teoretycznie.
W szóstkach to nie jest jakoś mocno skomplikowane i albo są wycięcia na wycieraczki w atrapie (i spryskiwacze) albo ich nie ma
no zgadzają sie wszystkie numer tylko jednych w czyms nie ma.. ale teraz juz nie pamiętam…
Ma ktoś z forum wycieraczki na aucie? moze wstawic tutaj fotke..? chce zobaczyć gdzie ma te otwory na atrapie, bo dziś przyglądałem się swoim i ujrzałem to: