O kurna to biegne do Empiku
No to ładnie, a gdzie ja
Tez musze sie przejechać i sprawdzić czy czasem tam mnie nie ma… a tym czasem z rozgoryczenia: Macias co dublujesz posty
![]()
ty też jesteś, ale widać tylko jedną lampę ![]()
No to gratulacje ![]()
Może nabija konto, albo andrzejkowy jakiś
![]()
No właśnie już widzę akurat fotka jak ide “łeb w łeb” z Dawidem ![]()
a mi to nie kupiłeś
, bo ja jak się dowiedziałem to waliłem właśnie drugiego browara - jutro podjade ![]()
ahhh widzisz, a niby chciałem dzownić ![]()
P.S: Macias tez jesteś na stronie 56 na dole po lewej stronie ![]()
bardzo K@#$A śmieszne ![]()
hmmm.. taaa.. no pewne podobieństwo jednak jest
![]()