Yougtimer Party III 13.10.2007

O kurna to biegne do Empiku

No to ładnie, a gdzie ja :face_with_rolling_eyes: :smiling_imp: Tez musze sie przejechać i sprawdzić czy czasem tam mnie nie ma… a tym czasem z rozgoryczenia: Macias co dublujesz posty :laughing: :question:

ty też jesteś, ale widać tylko jedną lampę :v:

No to gratulacje :stuck_out_tongue:

Może nabija konto, albo andrzejkowy jakiś :laughing: :laughing: :laughing:

No właśnie już widzę akurat fotka jak ide “łeb w łeb” z Dawidem :laughing:

a mi to nie kupiłeś :smiling_imp: , bo ja jak się dowiedziałem to waliłem właśnie drugiego browara - jutro podjade :smiling_imp:

ahhh widzisz, a niby chciałem dzownić :sunglasses:

P.S: Macias tez jesteś na stronie 56 na dole po lewej stronie :v:

bardzo K@#$A śmieszne :smiling_imp:

hmmm.. taaa.. no pewne podobieństwo jednak jest :wink: :laughing: :laughing: