świci się jak psu jojca
, ale stary
trzeba było rozwinąć w garage jakiś czerwony dywanik, a nie położyć takie fuujjj kartony ![]()
Karotuuuny Erste Klasse von McDonald. Taka chemia że grzyb nie wejdzie… A zwsze cieplej w … będzie ![]()
Czy aby zdemontowac drzwi (odkręcic od karoserii) w modelu z 84r trzeba je kompletnie rozebrać? Chodzi mi o wiązkę elektryczną. We współczesnych samochodach jest to złacze wielopinowe, które można swobdnie i szybko wypiąć. W mojej e24 jednak takiego złącza nie widzę. Stąd pytanie czy żeby odkrecic drzwi trzeba je komletnie rozebrać i wyciągnąć wszystkie przewody elektryczne?
Pozdrawiam
![]()
Kompletnie nie trzeba ale musisz zdjąć parapet i zdemontować tapicerkę i pod spodem masz już dostęp (jakieś 15 minut) Boczek na dole trzyma się od strony silnika oprócz spinek na zaczepie i na to musisz uważać bo jak będziesz ciągnął to go ułamiesz - strasznie delikatny jest ten cycek.