Zacząłem rozbierać 6 i mam parę pytań.

świci się jak psu jojca :grin: , ale stary :arrow_right: trzeba było rozwinąć w garage jakiś czerwony dywanik, a nie położyć takie fuujjj kartony :smiling_imp:

Karotuuuny Erste Klasse von McDonald. Taka chemia że grzyb nie wejdzie… A zwsze cieplej w … będzie :flushed:

Czy aby zdemontowac drzwi (odkręcic od karoserii) w modelu z 84r trzeba je kompletnie rozebrać? Chodzi mi o wiązkę elektryczną. We współczesnych samochodach jest to złacze wielopinowe, które można swobdnie i szybko wypiąć. W mojej e24 jednak takiego złącza nie widzę. Stąd pytanie czy żeby odkrecic drzwi trzeba je komletnie rozebrać i wyciągnąć wszystkie przewody elektryczne?

Pozdrawiam :question: :question: :question:

Kompletnie nie trzeba ale musisz zdjąć parapet i zdemontować tapicerkę i pod spodem masz już dostęp (jakieś 15 minut) Boczek na dole trzyma się od strony silnika oprócz spinek na zaczepie i na to musisz uważać bo jak będziesz ciągnął to go ułamiesz - strasznie delikatny jest ten cycek.