zlot 2007

Piszesz bardzo dobrze, znam takich co zyja w Polsce 50 lat i pisza znacznie gorzej.

moi drodzy, proponuję na razie wypowiedzieć się w innej kwestii :face_with_rolling_eyes:
wiadomo, iż nasz coroczny pierwszy zlot (otwarcie sezonu) to majówka w toronto, tak więc na wstępie propozycji wspólnego zlotu z bmw6club.cz (do której jak najbardziej się przychylam, bo uważam, że na toronto totalnie szkoda czasu) chciałbym zapytać się jak będzie z frekwencją :question: są to dwa spotkania w jednym miesiącu :face_with_rolling_eyes: i na pewno spowoduje to sporo zamieszania w naszych szeregach, a myślę, że większość z nas chciałaby się spotkać w jak największym gronie :piwko:

Mnie Torun w ogole nie interesuje, Czechy bardzo :piwko:

Jestem za wyjazdem do Czech a wypad do Toronto na pewno mi w tym nie przeszkodzi :sunglasses:

Miłosz napisał:

Dziękuję Miłosz, Bardzo miło z Twojej strony.

Ja do Towrunia nie jadę na pewno - żenada jakich mało, zlot dla dresów, a reszta na doczepkę…

Do Czech jedziemy na 100%.

Dokladnie jak Milosz :exclamation:

Co do terminu wyjazdu do Czech w maju to nie bede sie wypowiadal - od 02.05 do 15.05 jestem w Hiszpanii :frowning: (a myslalem ze ominie mnie tylko Toronto - ktore zaczyna tez mnie draznic - nawet jesli chodzi tylko o pretekst do spotkania - mysle ze na odpalenie sezonu mozemy sobie znalezc lepsze miejsca)

Mnie też drazni, ale mimo to pojadę w celach komercyjnych…

Dla mnie Czechy w Maju OK, do toronto mam niedaleko, ważne jest tylko spotkanie z kumplami i fajna atmosfera, ale jeśli miałbym już wybierać to napewno Czechy lepszy klimat i więcej 6 napewno będzie NO I ZAWSZE TO COS NOWEGO

Jeśli chdzi o nas to na początku czerwca spodziewamy się wyklucia następnego członka rodziny dlatego wyjazdy od maja do lipca mogą być problematyczne. Ale ja główny zlot byłby w sierpniu to pewnie damy radę.

Byłem w Toruniu.
Raz byłem, kicha totalna.
Zgadzam się z przedmówcą.
Co do Czech to jak mnie z żoną wpuścicie to jadę.

Jaka to była gazeta którą rozdawali za free na wjeździe w toruniu…
czyżby bmw trends i jego najsłynniejszy pierwszy numer :wink:
:slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face: