Tak cicho jakoś w tym roku o zlotach.
Oprócz tego, który będzie z klubem z Czech i Niemiec- organizujemy sobie jakiś klubowy?
Myślę o takim długo weekendowym - jakieś 5 dni może…
Propozycje, sugestie, veto… ?
Ja bym chciał w górach! ![]()
może ponownie kotlina?, albo szklarska??
p.s.
gorgu, a poza tym sklej najpierw jakąś szuchę i zacznij przyjeżdzać na spoty dalej niż kilka km od domu, a jakieś miejsce się juz wymyśli ![]()
nie mogłeś się powstrzymać…
- spoko - szucha będzie!
Może być szklarska, butelkowa…mnie bez róznicy ![]()
chyba za dwa sezony
… no nie adaś
![]()
moze tak jak proponowal helmut okolice poznania ![]()
Ja proponuje malownicze tereny Yorkshire Dales, kręte, świetnie wyprofilowane drogi i nieziemskie widoki. Naprawde niedaleko od miejsca gdzie mieszkam ![]()
Wczoraj mnie odwiedził i błagał o wybaczenie ![]()
Zajefajna pomysła :u:
Może jakąś szkółkę na torze da rade zorganizować ![]()
o, to przemawia w znacznej mierze za poznaniem :piwko:
oooo to to to… ![]()
raczej uuuuuutututututututututu ![]()
a może tak by integracyjny zlot??
e12-e28.pl & 6.com.pl ?? wiecej uczestnikow=mniejsze koszta ![]()
ale nie tolerujemy gazu
jakby co
![]()
jak, nie
- tolerujemy ale tylko ten obok hamulca - i tylko wteddydydydydydydydydy kiedydydydydydydydydy jest wsiśniętytytytytytytytyty do dechychychychychychychychychychy… ![]()
No może troszkę źle się wyraziłem :u: rutututututu ![]()
spoko, u nas Miłosz czuwa ![]()
ale na torze są planowane jeszcze dwa spotkanie jak w ostatni weekend ![]()
może dobrzea zachować tradycję zwiedzania i pojawiania się dużą grupą w nietypowych, niewielkich miasteczkach, do których w normalnych okolicznościach przyrody nikomu nie przyszłoby do głowy się zjawić ![]()
Góry moim zdaniem fajowo, generalnie południe - nawet może być w okolicach Ustrzyki, Krynica ![]()
Pamiętam podróż na Srebrną Górę i trasa z okolicą bardzo mi się podobała ![]()
Albo Kotlina Klodska. To mam kawalek.
Noo…Kłodzko, Polanica, Kudowa, Duszniki, Kamieniec, Paczków - fajne klimaty ![]()
Hmm.
Fajnie też jest w okolicach jeziora nyskiego i otmuchowskiego.
Będę śledził temat. Po przejechał bym sie na wasz zlocik pooglądać ładne szóstki.
P.S. Mam nadzieję, że w razie czego nie zostanę zlinczowany jak przyjadę E28 :lup:
Pozdrawiam