ZLOT 6.com.pl'2008

tylko jak przyjedziesz yarisem :laughing:

W takim razie luz :sunglasses:

Zamek Hohenzollernów w Kamieńcu (z hotelem na 60 osób), a właściciel swego czasu miał 2 x E28 :mrgreen:, jedną chyba nawet M5 :sunglasses:

http://www.zamkipolskie.com/kaec/kaec.html

Taaaa… Jemu to łatwo bo ma diesla ! :slightly_smiling_face:

Głodzi zwierzaki i tak go nie stac na M5 pierdole nie jadę :smiling_imp:

słowo pierdolę nie zapisało się :??:

cenzura panie… :smiling_imp:

ale swieci :v:

o kurcze co za gnój … zwierzęta męczyc :smiling_imp:

Kiler, znajdź lepszą miejscówkę bo jak tam pojedziemy i popijemy to zrobimy dzień wolności, że ho ho :laughing:
a co, ucieśniony trza pomagać :smiling_imp:

O cholera, nie doczytałem o tych psach :astonished:

No to już nie lubimy tego Pana, a te E28 to pewno na gaz miał, dziad jeden :lup:

Skurwiel…

A takie słowa działa :stuck_out_tongue:

bardzo K@#$A śmieszne :lup:

tylko bez konkursów pod tytułem - znajdź 10 szczegółów, których admin nie wychwycił :laughing:

Ja sie pisze na zlot turystyczny, bardzo chetnie w gory, byle nie u skurwiela.

Pamietajmy jednak , ze lepszy rydz niz nic, szkoda zeby skonczylo sie tak jak w zeszlym roku.

Ja moge podjac sie organizacji zlotu nad morzem, ale to juz pisalem sto razy, wolalbym zdecydowanie gory ale mozliwosci organizacyjne z mojej strony sa dosc mocno ograniczone.

Moge sie dowiedziec o wynajecie tego osrodka ,Zakopianka, w Szklarskiej Porebie do konca Lutego był otwarty ma isc na sprzedaz, ale dowiedziałem sie ze jezeli bedzie grupa zoraganizowana to da sie otwozyc na Wekend
http://www.szklarskaporeba.com.pl/info.php?dzial=noclegi&akcja=galeria&id=59

Jeśli kotlina kłodzka to bazę można zainstalować np. tutaj - ceny myślę że w porządku: http://www.relax.duszniki.pl/index.php
Do tego jakieś wycieczki do Czech może “Skalne Mesto” i zamki, ogólnie jazda po okolycy według programu kulturalnego :slightly_smiling_face:
Poprzedni wypad w tamte okolice był zajefajny - może jeszcze raz? :slightly_smiling_face:

Z tego co widać ,większości kotlina będzie odpowiadać. Mi również. Tylko jaki termin? Wakacyjny bardziej? Czy wcześniej?

Osobiście jestem za lipcem lub sierpniem ale dostosuję się.Trzeba pamiętać aby odpowiednio wcześnie rezerwować.

Gorg -ten pensjonat zapowiada się nieźle.

Czekam na rozwój tematu.

za, a nawet przeciw :sunglasses:
a co do lokalizacji to żeby podać więcej wątpliwości zamieszczam poglądowo:
http://www.sudety.info.pl/npl/miasta/bardo.shtml

myślę, że dobierzemy coś zajefajowego. Termin pasuje mi również koniec czerwca początek lipca :sunglasses: