Wybrałeś tą miejscówę specjalnie rozumiem… w Bardo się wychowałem - zajebiste miasteczko !!!
Termin myślę trzeba dopasować do zlotu w Czechach - coby mieć oddech…
ja również gratuluję , a co do terminu, to może jakoś tak obok terminu zlotu w czechach, aby dwa spoty za jednym zamachem zaliczyć , bo z kłodzka to juz parę kilometrów
ja tylko skromnym zdaniem, że zawsze jest coś gdzieś - musimy trochę wypośrodkować, ale myślę, że to się uda. Wakacje będą troche w siodle, ale co tam. Trza się liczyć, że to finansowo będzie też duże wyzwanie