ZLOT 6.com.pl'2008

Zadzwonił do mnie Rafał i ma jakieś zaprzyjaźnione miejscówki w tamtych rejonach. Termin zlotu byłby dobry w czerwcu. W lipcu young na torze, w sierpniu chyba czechy(?), no i wrzesień Koszałkowo.
W czerwcu ok. 20> w powiązaniu z weekendem.

Ho ho sporo tego, ja juz wiem ze bede musial losowac

czerwiec jak dla mnie bomba, zwlaszcza kolo 20tego.

6-8 czerwca jest rajd Polski- wiem , ze nie tylko ja sie wybieram, uniknalbym chetnie kolizji z tym weekendem.

mnie ze względów rodzinnych termin zaproponowany przez Rafała i Gorga również pasuje świetnie - zwłaszcza, że będzie chwila oddechu na finanse :sunglasses:
A więc teraz tylko żeby się znalazło dobre miejsce i ciekawy scenariusz :laughing:

A więc drogie zgromadzone - na gorąco - Rafał wstępnie zabukował miejscówkę w malowniczej i pięknej okolicy… na ok. 20 osób. Opis miejsca Rafał zapoda wieczorem lub jutro. Wstępnie zarezerwowany termin: 19-24 czerwca (czwartek>wtorek). Koszty: nocleg 35 zł od łebka, śniadania 12 zł, obiadokolacja 15 zł.
W ciągu tygodnia musimy się poważnie określić, aby zarezerwować ten termin… czyli: otworzę temat z listą obecności i oczywiście zaliczki na poczet noclegu…
Joł!!!

Link do miejscówki: http://orlica5.w.interia.pl/
trochę wolno się ładuje. Mi się podoba :slightly_smiling_face:

Gorg, ale tam tylko na 55 osób… :confused: trochu mało jak się Koszalin wreszcie zjawi :sunglasses:

Trzeba calego dnia zeby przegladnac ta stronke…

Jak by braklo miejsc moge przyjechac z przyczepa campingowa :grin:

mnie otworzyła się normalnie - z marnych operatorów korzystacie :sunglasses:
trza policzyć ile osób może być nominalnie, ale myślę, że spokojnie przekroczymy 55, a to jest max ośrodka :sunglasses:

55 :question: chyba pomnożone porzez dwa i łącznie z samochodami :grin:

Koledzy, a powiedzcie co by było gdybym samochodem innej marki :question:
Bo co do mojego traktorka mam pewne plany i nie wiem czy nie rusza one przed planowanym zlotem.

Co do długości ewentualnego pobytu to muszę jeszcze dogadać się z kobietą i szefem.

Pozdrawiam

Trudno - co robić - będziesz jeździł na końcu :slightly_smiling_face:

Więc jeśli najpierw mnie nikt nie :lup: to przed wyjazdem w teren rzucę hasło “Mobile. Kierowca jest do zabrania” :v;

hmm a moze wpsolny zlot e23/e24 i e12/e28 ??

Tak, to prawda - rekinów jest modelowo sporo :sunglasses:
Nasze forum to zdecydowanie 6 jak również 7. Na zloty przyjeżdżają gościnnie e12/e28 :wink:

Alewygląda to właśnie tak :bulb:

Moje zdanie jest takie.
Jest to nasz coroczny zlot “klubowy”. I niech tak zostanie. Na inne spoty i zloty nie tak “tematyczne” zapraszamy. Spotykamy się we własnym gronie, często poruszamy tematy organizacyjne na temat naszego funkcjonowania no i robimy różne hedonistyczne rzeczy, które chcielibyśmy żeby zostały w naszym gronie :mrgreen:. Osobiście zapraszamy zaprzyjaźnionych miłośników z… powiedzmy innych klubów :)… ale cały klub? hmm :grin:

Bez urazy Dixi nie jest to żadna bufonada czy snobizm.
Bawimy się po prostu we własnym gronie :grin:
PEACE
To oczywiście moje zdanie… (chociaż używam formy MY :grin: )

te, elokwentna poeta - napisz poprostu, że 6 i 7 a cała reszta gościnnie :laughing:
byłke przez bibułke normalnie :sunglasses:

może za 20 lat coś się zmieni, ale dziś mamy takie nastawienie, że stworzyła się grupa ludzi, która rozrasta się w stronę określonych modeli - między rekinami są wbrew pozorom bardzo duże różnice :wink:

Oj na tym zlocie z tego co wiem bedzie minimum 5 sztuk E28, miedzy innymi moja :slightly_smiling_face:

ale organizacja niechaj pozostanie pod dyktatura 6.com.pl - tak se mysle…

oczywiście e12/e28 jako goście, ale macie rację to wasz wewnętrzny zlocik więc nawet pytanie było nie na miejscu :slightly_smiling_face:
Aczkolwiek wierzę, że będzie okazja by zapoznać się w szerszym gronie :slightly_smiling_face:

Oczywiście :laughing: w sezonie sporo jeździmy :wink: