ZLOT 6.com.pl'2008

głównie yarisami, ale zawsze liczą się chęci :grin:

aurisami, skodami, golfami, siódemami, ax-ami, trójkami, bx-ami - ale yarisa nie pamiętam :grinning:

golfami już nie… :wink:

Właśnie pożegnałem Klimasa :frowning: -zaleciał do mnie :grinning: :sunglasses: i z tego co mi wiadomo planuje wpaść jakimś tam 1802 -jak się obrobi, więc co, też na koniec stawki? :laughing: :laughing: :laughing:

Czy macie,drodzy organizatorzy :wink: , jakis wstępny plan organizacyjny? Mam nadzieję że zlot bedzie turystyczny,tak jak było zamierzone.
Jest jeszcze czas, ale zżera mnie ciekawość i chciałbym to porównać z moimi oczekiwaniami. :grinning:

Mam ze dwie trasy ze zwiedzaniem okolicy, jakby co.

przez cały zlot siedzimy na swietlicy i gramy playstation…

poważnie to będzie zwiedzanie okolicy jak najbardziej krętymi drogami przez parę fajnych zamków i pałaców, muzea, i poniemieckie miasta podziemne. Wypad do Czech na spacer do skalnego mesta (taki szczeliniec tylko fajniejszy uważam) - jeszcze obczajam żeby wpaść na jakąś impreze miejską lokalną coby się polansować i wymienić koszulkami.
Będzie też wieczór okazjonalny (jaka okazja to się dowiecie jescze :v; )
Myślę że plan będzie dosyć luźny coby się nie napinać.

Bogumił jak masz ciekawą traskę to podrzucaj…

A to dobre…przez chwilę dałem się nabrać :wink:

Ok .Co do organizacji jestem usatysfakcjonowany ,więc się nie będę “wtrancał” :slightly_smiling_face:

oraz sprawdzamy, różne preparaty penetrujące typu WD-40 :grin:

Witam po dłuzszej przerwie.
Jeżeli dobrze rozumiem, to zlot bedzie w okolicach jeleniej góry?
Wrocław?
Dałoby radę popatrzeć na szuchy chociaż?

Właśnie wróciłem z morza, odłożyłem na szuche ze 200 zł ;). Teraz pojade w drugi rejs, już za grubszą kase :D, no i okolice pazdziernika szukam czegoś dla siebie.
3 lata odejmowania sobie smakołyków od ust… W końcu sen sie ziści :grinning:
<alkohol to nie smakołyk. Ma okropny smak…>

Jeżeli panowie bedą w moich okolicach, to oferuje nocleg, dla powiedzmy kilku ludzi.
Materaców nie mam, ale chyba to nie problem?
Jeżeli bedzie to zorganizowana grupa, to moge załatwić tanio noclegi w http://www.polana.karpacz.pl/ :slightly_smiling_face:
Oczywiście znajomości sie ma. W szkarskiej, niedługo nocleg też zorganizować sie by dało rade :slightly_smiling_face:

U mnie warunki :
Monopolowy, niedaleko strzeżony parking. Centrum jeleniej.
Plus bede robił niedługo absynt własnej roboty.
Pozdrawiam Major.

“opracowałem” 3 traski raczej całodniowe - pod kątem - nie siedzimy - jeździmy :slightly_smiling_face:

Którą którego dnia to zobaczymy…

Gorg’u mysle, ze lepszych tras nie mozna bylo ustawic :piwko:

Przy drugiej proponuje pozostawic pamiatke od “6.com.pl” w miejscu smierci Bublewicza :bulb:

Od ktorej godziny w czwartek mozna sie zakwaterowac?? :sunglasses:

Mysle, ze od 14

Na wszelki wypadek podaję swój nr tel. dla tych którzy go “jeszcze” nie mają…
Gdyby się ktoś zgubił czy co… :sunglasses:
602 31 32 17

mapka gdzie jest baza:
http://orlica5.w.interia.pl/mapa%20st%201.jpg

adres:
Ośrodek Wypoczynkowy

“Orlica”

Agnieszka Korfanty

Rudawa 5, 57-520 Długopole Zdrój

Tel. 0 74 / 813-90-30

http://orlica5.w.interia.pl/

Bardzo fajny zlot. Rozpoczęty wielkim “HUKIEM” (niestety)

Poza tym z tego co wiem to dwa silniki zaczęły odstawiać dziwne “fochy”.
Były również przygody z kołami. W obu przypadkach były to lewe tylne koła.

Ale poza tymi incydentami wszystkie samochody sprawowały się bez zarzutu.

Czekam na zlot w czechach :grinning:

Pozdrawiam

My juz tez z powrotem u wroga…

Pozdrowienia dla uczestnikow noo i organizatorow przede wszystkim :pa:

MIALEM PIEKNY SEN… kolejny zlot, na ktory tak dlugo czekalem….
19 czerwca „wkladam” Zone do szuchy i jedziemy do „naszej” Kotliny. Impreza trwa do 24 czerwca. Jest tak jak myslałem: fantastyczni ludzie, fantastyczne klimaty (wiadomo nawet pogoda musiala dopisac). Zwiedzalismy, podziwialiśmy - bawiliśmy się wysmienicie. Jak zwykle zal było wracac…
Dla mnie niestety to był tylko sen…

Zrobiłem „Cos” najglupszego w swoim zyciu, „Cos” za co już przepraszałem, ale raz jeszcze przepraszam!

Minelo pare dni, pozostaly wyrzuty sumienia i refleksje…

Dziekuje za pomoc i wsparcie duchowe – za ogolnie przyjeta empatie ludzka.

GORG PRZEPRASZAM! DZIEKUJE!
Maniek
Pawel
Krzysiek
Helmut
Bogumil
Gruby
Kinior
Milosz
Filip
Macias
Dziekuje!

P.S. W domu Zona nadala mi ksywke “ocalony” :wink: , a Przyjaciele wsparcie.

Show must go on… jak to Maniek powiedzial…

a może ktoś na spokojnie opisać zlocik i co to był za wielki huk ?? :confused:

trzebabyło w końcu się pojawić :stuck_out_tongue:

Grupa z Czech dziekuje Gorgowi za super organizacie. Bylo fajnie.