głównie yarisami, ale zawsze liczą się chęci ![]()
aurisami, skodami, golfami, siódemami, ax-ami, trójkami, bx-ami - ale yarisa nie pamiętam ![]()
golfami już nie… ![]()
Właśnie pożegnałem Klimasa
-zaleciał do mnie
i z tego co mi wiadomo planuje wpaść jakimś tam 1802 -jak się obrobi, więc co, też na koniec stawki?
![]()
Czy macie,drodzy organizatorzy
, jakis wstępny plan organizacyjny? Mam nadzieję że zlot bedzie turystyczny,tak jak było zamierzone.
Jest jeszcze czas, ale zżera mnie ciekawość i chciałbym to porównać z moimi oczekiwaniami. ![]()
Mam ze dwie trasy ze zwiedzaniem okolicy, jakby co.
przez cały zlot siedzimy na swietlicy i gramy playstation…
poważnie to będzie zwiedzanie okolicy jak najbardziej krętymi drogami przez parę fajnych zamków i pałaców, muzea, i poniemieckie miasta podziemne. Wypad do Czech na spacer do skalnego mesta (taki szczeliniec tylko fajniejszy uważam) - jeszcze obczajam żeby wpaść na jakąś impreze miejską lokalną coby się polansować i wymienić koszulkami.
Będzie też wieczór okazjonalny (jaka okazja to się dowiecie jescze :v; )
Myślę że plan będzie dosyć luźny coby się nie napinać.
Bogumił jak masz ciekawą traskę to podrzucaj…
A to dobre…przez chwilę dałem się nabrać ![]()
Ok .Co do organizacji jestem usatysfakcjonowany ,więc się nie będę “wtrancał” ![]()
oraz sprawdzamy, różne preparaty penetrujące typu WD-40 ![]()
Witam po dłuzszej przerwie.
Jeżeli dobrze rozumiem, to zlot bedzie w okolicach jeleniej góry?
Wrocław?
Dałoby radę popatrzeć na szuchy chociaż?
Właśnie wróciłem z morza, odłożyłem na szuche ze 200 zł ;). Teraz pojade w drugi rejs, już za grubszą kase :D, no i okolice pazdziernika szukam czegoś dla siebie.
3 lata odejmowania sobie smakołyków od ust… W końcu sen sie ziści ![]()
<alkohol to nie smakołyk. Ma okropny smak…>
Jeżeli panowie bedą w moich okolicach, to oferuje nocleg, dla powiedzmy kilku ludzi.
Materaców nie mam, ale chyba to nie problem?
Jeżeli bedzie to zorganizowana grupa, to moge załatwić tanio noclegi w http://www.polana.karpacz.pl/ ![]()
Oczywiście znajomości sie ma. W szkarskiej, niedługo nocleg też zorganizować sie by dało rade ![]()
U mnie warunki :
Monopolowy, niedaleko strzeżony parking. Centrum jeleniej.
Plus bede robił niedługo absynt własnej roboty.
Pozdrawiam Major.
“opracowałem” 3 traski raczej całodniowe - pod kątem - nie siedzimy - jeździmy ![]()
Którą którego dnia to zobaczymy…
Gorg’u mysle, ze lepszych tras nie mozna bylo ustawic :piwko:
Przy drugiej proponuje pozostawic pamiatke od “6.com.pl” w miejscu smierci Bublewicza ![]()
Od ktorej godziny w czwartek mozna sie zakwaterowac?? ![]()
Mysle, ze od 14
Na wszelki wypadek podaję swój nr tel. dla tych którzy go “jeszcze” nie mają…
Gdyby się ktoś zgubił czy co… ![]()
602 31 32 17
mapka gdzie jest baza:
http://orlica5.w.interia.pl/mapa%20st%201.jpg
adres:
Ośrodek Wypoczynkowy
“Orlica”
Agnieszka Korfanty
Rudawa 5, 57-520 Długopole Zdrój
Tel. 0 74 / 813-90-30
Bardzo fajny zlot. Rozpoczęty wielkim “HUKIEM” (niestety)
Poza tym z tego co wiem to dwa silniki zaczęły odstawiać dziwne “fochy”.
Były również przygody z kołami. W obu przypadkach były to lewe tylne koła.
Ale poza tymi incydentami wszystkie samochody sprawowały się bez zarzutu.
Czekam na zlot w czechach ![]()
Pozdrawiam
My juz tez z powrotem u wroga…
Pozdrowienia dla uczestnikow noo i organizatorow przede wszystkim :pa:
MIALEM PIEKNY SEN… kolejny zlot, na ktory tak dlugo czekalem….
19 czerwca „wkladam” Zone do szuchy i jedziemy do „naszej” Kotliny. Impreza trwa do 24 czerwca. Jest tak jak myslałem: fantastyczni ludzie, fantastyczne klimaty (wiadomo nawet pogoda musiala dopisac). Zwiedzalismy, podziwialiśmy - bawiliśmy się wysmienicie. Jak zwykle zal było wracac…
Dla mnie niestety to był tylko sen…
Zrobiłem „Cos” najglupszego w swoim zyciu, „Cos” za co już przepraszałem, ale raz jeszcze przepraszam!
Minelo pare dni, pozostaly wyrzuty sumienia i refleksje…
Dziekuje za pomoc i wsparcie duchowe – za ogolnie przyjeta empatie ludzka.
GORG PRZEPRASZAM! DZIEKUJE!
Maniek
Pawel
Krzysiek
Helmut
Bogumil
Gruby
Kinior
Milosz
Filip
Macias
Dziekuje!
P.S. W domu Zona nadala mi ksywke “ocalony”
, a Przyjaciele wsparcie.
Show must go on… jak to Maniek powiedzial…
a może ktoś na spokojnie opisać zlocik i co to był za wielki huk ?? ![]()
trzebabyło w końcu się pojawić ![]()
Grupa z Czech dziekuje Gorgowi za super organizacie. Bylo fajnie.