Zlot Mylin 2016 r.

No niby wróciłem ale najpierw długo szukałem aparatu a teraz … :sunglasses: No dobra coś wymyślę…

…wymysliles cos ?? :slightly_smiling_face:

Cały czas myślę… już jestem bliski… :sunglasses: :face_with_rolling_eyes: To gdzie robimy zlot w przyszłym roku?
proponuję małą przerwę u mnie , może jakieś góry…Pamiętam że tam było fajnie…