No niby wróciłem ale najpierw długo szukałem aparatu a teraz …
No dobra coś wymyślę…
…wymysliles cos ?? ![]()
Cały czas myślę… już jestem bliski…
To gdzie robimy zlot w przyszłym roku?
proponuję małą przerwę u mnie , może jakieś góry…Pamiętam że tam było fajnie…