Remont i optymalzacja silnika M30

i to jest słuszna koncepcja :grin:
ciekawe czy 628 objadzie prosie w związku z tym, Miłosz, a będziesz ją woził na lawecie :question: :smiling_imp:

Jak?? przecierz trzeba jeszcze jakos przyciagnac camping :laughing:

a jak Prosiaka nie objedzie to oddam do reklamacji :sunglasses:

Czy t en znany serwis to może Bokiej company?

a było takie fajne niedomówienie… taka nutka niepewności… :sunglasses:

nadal jest :laughing:

no wlasnie, wczoraj z warszatatu “X” odebralem 6che, wszystko wskazuje na to, ze Dawid odwalil kawal dobrej roboty. Silnik jest niemilosiernie doprezony, glowica po ponownej obrobce splanowana jest lacznie o 1,2mm :astonished:

Walek 272 stopnie, kolo zamachowe splanowane o 20% i wywazone, walek ustawiany na fasolkach. Nowiutki silnik chodzi nieprawdopodobnie cicho i plynnie, dzwiek ktory z siebie wydaje mozna by odgrywac w filcharmonii. Wczoraj zrobilem pierwsze 150km, spokojnie docierajac i czulem sie doslownie jak na pierwszej randce - jak cudownie znow miec pod reka E24…

Jedynym problemem w tej chwili sa wolne obroty, ze wzgledu na wysokie sprezanie silnik potrzebuje mniej paliwa i pomimo najubozszego ustawienia przeplywomierza na wolnych obrotach chodzi zdecydowanie za bogato i lekko przebiera…

no to fajniutko :smiling_imp:
:piwko: :piwko: :piwko: :piwko:

gratulejszyn :piwko:

ps. Chyba też zapukam do tego tunera :wink:

:piwko: :piwko: :piwko: :piwko:

Bedziesz hamował 6 :??:

Miłosz tego nie potrzebuje, na torze się okaże… a wiadomo co się okaże :laughing:

Tak trzymaj!

No to Dawid się spisał … wychodzi na to … :sunglasses:

a watpiles marku :question: :laughing: milosz a komu potrzebne sa wolne obroty :stuck_out_tongue:

ta, to trochę jak z hamulcami - w końcu tylko spowalniają :smiling_imp:

uff przeczytałem w końcu wszystkie wypowiedzi…
powiedzcie mi głowice b28,b35 (nie patrząc na wałki ) są takie same?

tak

tak , troszke inne sa w e34 i e32 ale ponoc tez da sie zalozyc . sa tam jakies dodatkowe kanaliki ale ponoc to nic istotnego :slightly_smiling_face:

Gratulacje

przeczytał wszystko :face_with_rolling_eyes: - powazna sprawa… ale gratulacje się należą :sunglasses:

Kuba bez ironii poproszę :wink: