i to jest słuszna koncepcja ![]()
ciekawe czy 628 objadzie prosie w związku z tym, Miłosz, a będziesz ją woził na lawecie
![]()
Jak?? przecierz trzeba jeszcze jakos przyciagnac camping ![]()
a jak Prosiaka nie objedzie to oddam do reklamacji ![]()
Czy t en znany serwis to może Bokiej company?
a było takie fajne niedomówienie… taka nutka niepewności… ![]()
nadal jest ![]()
no wlasnie, wczoraj z warszatatu “X” odebralem 6che, wszystko wskazuje na to, ze Dawid odwalil kawal dobrej roboty. Silnik jest niemilosiernie doprezony, glowica po ponownej obrobce splanowana jest lacznie o 1,2mm ![]()
Walek 272 stopnie, kolo zamachowe splanowane o 20% i wywazone, walek ustawiany na fasolkach. Nowiutki silnik chodzi nieprawdopodobnie cicho i plynnie, dzwiek ktory z siebie wydaje mozna by odgrywac w filcharmonii. Wczoraj zrobilem pierwsze 150km, spokojnie docierajac i czulem sie doslownie jak na pierwszej randce - jak cudownie znow miec pod reka E24…
Jedynym problemem w tej chwili sa wolne obroty, ze wzgledu na wysokie sprezanie silnik potrzebuje mniej paliwa i pomimo najubozszego ustawienia przeplywomierza na wolnych obrotach chodzi zdecydowanie za bogato i lekko przebiera…
no to fajniutko ![]()
:piwko: :piwko: :piwko: :piwko:
gratulejszyn :piwko:
ps. Chyba też zapukam do tego tunera ![]()
:piwko: :piwko: :piwko: :piwko:
Bedziesz hamował 6 :??:
Miłosz tego nie potrzebuje, na torze się okaże… a wiadomo co się okaże ![]()
Tak trzymaj!
No to Dawid się spisał … wychodzi na to … ![]()
a watpiles marku
milosz a komu potrzebne sa wolne obroty ![]()
ta, to trochę jak z hamulcami - w końcu tylko spowalniają ![]()
uff przeczytałem w końcu wszystkie wypowiedzi…
powiedzcie mi głowice b28,b35 (nie patrząc na wałki ) są takie same?
tak
tak , troszke inne sa w e34 i e32 ale ponoc tez da sie zalozyc . sa tam jakies dodatkowe kanaliki ale ponoc to nic istotnego ![]()
Gratulacje
przeczytał wszystko
- powazna sprawa… ale gratulacje się należą ![]()
Kuba bez ironii poproszę ![]()